Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Lauko žibintai

Lauko žibintai su smeige yra vienas universaliausių ir kūrybiškiausių būdų apšviesti jūsų sodą. Tiesiog įsmeikite juos į žemę bet kur, kur norite - gėlynuose, aplink medžius ar palei takus - tai priklauso tik nuo jūsų norų ir kūrybiškumo. Lauko žibintų su smeige grožis yra jų lankstumas. Jums tereikia padėti vieną lauko lempą šalia laiptelių, kad visus juos apšviestumėte. Tokiu būdu jūs sutaupysite nemažai sunkaus darbo ir laiko įdėdami specialiai po vieną įleidžiamą žibintą pritaikytą laipteliui. Mūsų siūlomi lauko žibintai yra IP65 apsaugos klasės, o tai reiškia, kad jie yra apsaugoti nuo dulkių patekimo į vidų ir nuo vandens, tad juos drąsiai galima naudoti lauke, atvirose zonose, nes net vanduo patekęs ant lauko žibinto, negali padaryti jokio kenksmingo poveikio. Tai daro lauko žibintus pigiu būdu apšviesti kiemą ir yra idealiu apšvietimo sprendimu.

Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt galite rasti lauko žibintų komplektą ar po vieną parduodamą lauko žibintą, tad galite pasirinkti, kiek vienetų norite įsigyti iš karto. Mūsų siūlomi lauko žibintai yra LED švietimo technikos, šviečia šilta balta spalva, kuri gražiai apšvies norimus objektus. Naudojant lauko žibintus su smeige, jūs pridedate šiek tiek magijos prie savo sodo apšvietimo. Įsigiję lauko žibintus su smeige, galite pasiekti ryškų apšvietimo efektą, dėka žibinto spindulio kampo, kuris nuostabiai atrodo nukreiptas į viršų, į medžius. Lauko žibintai puikiai tiks, jei norite švelnesnio terasos apšvietimo, dėka jų lankstumo, jų panaudojimo galimybės yra labai plačios, svarbiausia yra noras ir idėjos, kurios padės įgyvendinti pasakišką apšvietimą kieme. Lauko žibintai su smeige, pastatyti atskirai arba „grupėmis“, suteikia šiltą, jausmingą švytėjimą lauko erdvėje. Jie suteikia stebuklingą efektą, kai jie sumaišomi ir derinami su kitais sodo apšvietimais, tokiais kaip lauko sieniniai šviestuvai arba pastatomi lauko šviestuvai. Lauko žibintas yra jungiamas nuo rozetės, todėl nereikia įsigyti jokių papildomų priedų jiems prijungti. Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt galite įsigyti unikalaus dizaino dekoratyvinius lauko šakotuvus, kurie padailins jūsų aplinką ir leis pajungti kelis lauko žibintus prie vieno šakotuvo.

Visas kainas, nuotraukas galite rasti internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Prekes galima įsigyti tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje. Fizinę parduotuvę rasite Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Atsiskaityti galima grynais ir banko kortele. Užsisakius prekes internetu, jas pristatome per 1-3 darbo dienas per kurjerių tarnybą ar į paštomatus. Atsiskaitymas galimas iš karto per el. bankininkystę arba galima sumokėti kurjeriui pristačius prekes. Kilus klausimams visada galite kreiptis į MAIDINA specialistus telefonu ar elektroniniu paštu, jie padės išsirinkti ir patars dėl lauko apšvietimo.

Naršykite po MAIDINA lauko šviestuvų asortimentą ir sukurkite stebuklingą atmosferą savo sode.