Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Laistymo žarna CARAT ¾" (19mm), 50 m

  • Prekės kodas: WFC3/450

Tai sustiprinta trijų sluoksnių laistymo žarna, pagaminta iš minkšto PVC su padidintu ištvermingumu. Laistymo žarnos skersmuo yra 19 mm. Įpakavime yra 50 metrų.

69,00 €
Pristatymas nuo 4,99 €
  • Atsiimti iš sandėlio Vilniuje, Kauno g. 34 (įvažiavimas iš Panerių g. tarp 43 ir 45 nr. pastatų) 0,00 €
  • Atsiėmimas LP Express paštomate 5,90 €
  • Pristatymas į namus (Kurjeris) 4,99 €
Nemokamas pristatymas nuo 300€
Į krepšelį
+18 lojalumo taškų sužinoti daugiau
Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Pirmą sluoksnį (vidinį) sudaro juodas PVC atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui.
  • Antras sluoksnis – apvyniotas sintetiniu pluoštu
  • Trečias sluoksnis (išorinis) – pagamintas iš lankstaus PVC, juodos spalvos su dviem oranžinėmis juostelėmis

Sutikite, kad kokybiška sodo žarna yra gera ilgalaikė investicija paprastesnę sodo bei vejos priežiūrą. Prieš perkant laistymo žarną svarbu nuspręsti kokio skersmens ir ilgio žarnos Jums reikia. Norint sužinoti reikalingos laistymo žarnos ilgį patariame išmatuoti atstumą nuo vandens šaltinio iki visų vietų, kuriose reikės naudoti žarną, tuomet bus lengviau įsivaizduoti kokio ilgio laistymo žarnos prireiks. Taip pat atkreipkite dėmesį į laistymo žarnos storį ir lankstumą-neužlūžimą.

Kai laistymo žarnos nebereikės, papildomai siūlome įsigyti laistymo žarnos vežimėlį ar stovą, kuris padės patogiai, lengvai ir nesugadinant sandėliuoti laistymo žarną. Svarbu, kad laistymo žarnos vežimėlis ar stovas būtų skirtas Jūsų dydžio ir ilgio žarnai, nes perdidelės laistymo žarnos gali neatlaikyti.

Laistymo žarnos paruošimas žiemai: vėsiuoju metų laiku žarna neturėtų būti laikoma lauke, kadangi žema temperatūra gali ją apgadinti. Prieš padedant susuktą žarną žiemai labai svarbu patikrinti, ar žarnoje neliko vandens. Suvyniodami laistymo žarną į ritę patikrinkite, ar neliko kokių nors netinkamų sulenkimų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje be laistymo žarnų galite rasti įvairių greitų jungčių, sujungimų, nešiojamų purkštuvų ir t.t.