Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Laistymo žarna CARAT ¾" (19mm), 25 m

  • Prekės kodas: WFC3/425

Tai sustiprinta trijų sluoksnių laistymo žarna, pagaminta iš minkšto PVC su padidintu ištvermingumu. Laistymo žarnos skersmuo yra 19 mm. Įpakavime yra 25 metrų.

35,00 €
Pristatymas nuo 4,99 €
  • Atsiimti iš sandėlio Vilniuje, Kauno g. 34 (įvažiavimas iš Panerių g. tarp 43 ir 45 nr. pastatų) 0,00 €
  • Atsiėmimas LP Express paštomate 5,90 €
  • Pristatymas į namus (Kurjeris) 4,99 €
Nemokamas pristatymas nuo 300€
Į krepšelį
+9 lojalumo taškų sužinoti daugiau
Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Pirmą sluoksnį (vidinį) sudaro juodas PVC atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui.
  • Antras sluoksnis – apvyniotas sintetiniu pluoštu
  • Trečias sluoksnis (išorinis) – pagamintas iš lankstaus PVC, juodos spalvos su dviem oranžinėmis juostelėmis

Kokybiška sodo žarna padės Jums lengviau ir paprasčiau prižiūrėti Jūsų sodą ar veją. Prieš norint įsigyti laistymo žarną svarbu nuspręsti kokio skersmens ir ilgio žarnos Jums reikia. Norint sužinoti reikalingos laistymo žarnos ilgį išmatuokite atstumą nuo vandens šaltinio iki visų vietų, kuriose reikės naudoti žarną, tuomet bus lengviau įsivaizduoti kokio ilgio laistymo žarnos prireiks. Taip pat turite atkreipti dėmesį į laistymo žarnos storį ir lankstumą-neužlūžimą. Kuo laistymo žarna storesnė, tuo ji bus kokybiškesnė.

Kai laistymo žarnos nebereikės papildomai siūlome įsigyti laistymo žarnos vežimėlį ar stovą, kuris padės patogiai ir lengvai sandėliuoti laistymo žarną. Svarbu atkreipti dėmesį, kokiai žarnai (skermuo ir ilgis) vežimėlis ar stovas yra skirtas.

Laistymo žarnos paruošimas žiemai: vėsiuoju metų laiku žarna neturėtų būti laikoma lauke, kadangi minusinė temperatūra gali ją sugadinti. Prieš padedant susuktą žarną žiemai labai svarbu patikrinti, ar žarnoje neliko vandens. Jeigu jo vis dar yra – iškratykite. Suvyniodami laistymo žarną patikrinkite, ar neliko kokių nors netinkamų sulenkimų, kur jų neturėtų būti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir laistymo žarnų priedų: įvairių sujungimų, greitų jungčių, nešiojamų purkštuvų ir t.t.