Dėl didelio užsakymo kiekio, užsakymai pristatomi per 3-5 darbo dienas

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Laistymo žarna CARAT ½"(13mm), 50 m

  • Prekės kodas: WFC1/250

Tai sustiprinta trijų sluoksnių laistymo žarna, pagaminta iš minkšto PVC su padidintu ištvermingumu. Laistymo žarnos skersmuo yra 13 mm. Įpakavime yra 50 metrų.

37,50 €

Šiuo metu prekės neturime. Gaukite pranešimą į el. paštą, kai vėl turėsime šią prekę.

Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Pirmą sluoksnį (vidinį) sudaro juodas PVC atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui.
  • Antras sluoksnis – apvyniotas sintetiniu pluoštu
  • Trečias sluoksnis (išorinis) – pagamintas iš lankstaus PVC, juodos spalvos su dviem oranžinėmis juostelėmis

Daugeliui kokybiška sodo žarna yra neatsiejama nuo sodo ar vejos laistymo ir priežiūros. Jei laistymo žarną šiltuoju metų laiku naudosite labai dažnai, tikrai verta investuoti į šį daiktą. Prieš pirkdami laistymo žarną sužinokite kokio skersmens ir ilgio žarnos Jums reikia. Norint sužinoti reikalingos laistymo žarnos ilgį patariame išmatuoti atstumą nuo vandens šaltinio iki visų vietų, kuriose reikės naudoti žarną, tuomet bus lengviau įsivaizduoti kokio ilgio laistymo žarnos prireiks. Taip pat turite atkreipti dėmesį į laistymo žarnos storį ir lankstumą-neužlūžimą. 

Kai laistymo žarnos nebereikės, papildomai siūlome įsigyti laistymo žarnos vežimėlį ar stovą, kuris padės patogiai ir lengvai sandėliuoti laistymo žarną. 

Laistymo žarnos paruošimas žiemai: vėsiuoju metų laiku žarna neturėtų būti laikoma lauke, kadangi minusinė temperatūra gali ją apgadinti. Prieš padedant susuktą laistymo žarną žiemai labai svarbu patikrinti, ar žarnoje neliko vandens. Jeigu jo vis dar yra – iškratykite. Suvyniokite laistymo žarną taisyklingai ir lygiai į ritę.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat rasite įsigyti įvairių laistymo žarnų sujungimų, greitų jungčių, nešiojamų purkštuvų ir t.t.