Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Laistymo žarna CARAT ½"(13mm), 30 m

  • Prekės kodas: WFC1/230

Tai sustiprinta trijų sluoksnių laistymo žarna, pagaminta iš minkšto PVC su padidintu ištvermingumu. Laistymo žarnos skersmuo yra 13 mm. Įpakavime yra 30 metrų.

22,50 €
Pristatymas nuo 2,30 €
  • Atsiimti iš sandėlio Vilniuje, Kauno g. 34 (įvažiavimas iš Panerių g. tarp 43 ir 45 nr. pastatų) 0,00 €
  • Atsiėmimas LP Express paštomate 3,99 €
  • Pristatymas į namus (Kurjeris) 4,99 €
  • Atsiėmimas Omniva paštomate 2,30 €
Nemokamas pristatymas nuo 150€
Į krepšelį
+6 lojalumo taškų sužinoti daugiau
Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Pirmą sluoksnį (vidinį) sudaro juodas PVC atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui.
  • Antras sluoksnis – apvyniotas sintetiniu pluoštu
  • Trečias sluoksnis (išorinis) – pagamintas iš lankstaus PVC, juodos spalvos su dviem oranžinėmis juostelėmis

Kokybiška ir ilgaamžė sodo žarna yra puiki sodo ir vejos priežiūros investicija. Kad nepasiklystumėte laistymo žarnų įvairovėje, prieš perkant laistymo žarną svarbu sužinoti kokio skersmens ir ilgio žarnos Jums reikia. Norint sužinoti reikalingos laistymo žarnos ilgį patariame išmatuoti atstumą nuo vandens šaltinio iki visų vietų, kuriose reikės naudoti žarną, tuomet bus lengviau įsivaizduoti kokio ilgio laistymo žarnos prireiks. Taip pat turite atkreipti dėmesį į laistymo žarnos storį ir lankstumą-neužlūžimą.

Kai laistymo žarnos nebereikės, papildomai siūlome įsigyti laistymo žarnos vežimėlį ar stovą, kuris padės patogiai, lengvai ir nepažeidžiant sandėliuoti laistymo žarną.

Laistymo žarnos paruošimas žiemai: šaltuoju metų laiku žarna neturėtų būti laikoma lauke, kadangi žema temperatūra gali ją apgadinti. Prieš padedant susuktą žarną žiemai labai svarbu patikrinti, ar žarnoje neliko vandens. Jeigu jo vis dar yra – iškratykite. Suvyniodami laistymo žarną patikrinkite, ar neliko kokių nors netinkamų sulenkimų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galie įsigyti įvairių laistymo žarnos sujungimų, greitų jungčių, nešiojamų purkštuvų ir t.t.