Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
359 €
Rūšiuoti:
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Vandens taškas" 2
pasiūlymas
-10%
Automatinės sistemos laistymo rinkinys 1 schema
pasiūlymas
-10%
Automatinės sistemos laistymo rinkinys 2-schema
pasiūlymas
-10%
Automatinis rinkinys "Terasa" vandentiekiui
pasiūlymas
-10%
Šiltnamio laistymo sistema Daržas vandentiekiui
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Gėlynas"
Laistymo rinkinys "Gėlynas"
10,35 € 11,50 €
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 100m"
Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 100m"
63,90 € 71,00 €
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Gyvatvorė"
Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 25m"
22,50 € 25,00 €
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 50m"
Laistymo rinkinys "Gyvatvorė 50m"
35,10 € 39,00 €
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Pakeltos lysvės"
Laistymo rinkinys "Pakeltos lysvės"
30,60 € 34,00 €
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"
Laistymo rinkinys "Rūko sistema 12"
38,70 € 43,00 €
pasiūlymas
-10%
Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18"
Laistymo rinkinys "Rūko sistema 18"
47,70 € 53,00 €
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Laistymo rinkiniai

  Gelstantys, nykstantys augalai, gyvatvorės ar gėlynai išduoda vandens trūkumą, o to ypač sunku išvengti karštomis, sausomis vasaros dienomis. Visgi, laistymas rankiniu būdu reikalauja ne tik laiko, bet ir papildomų jėgų. Taip pat paskaičiuota, kad laistymas rankiniais purkštuvais eikvoja daugiau vandens resursų nei lašelinis laistymas. Laistymo rinkiniai „Laistymo Padėjėjas“ sukurti taip, kad juos galėtų surinkti net jokių laistymo sistemų įrengimo žinių neturintis sodininkas. Laistymo rinkinyje rasite visas reikiamas detales bei montavimo instrukcijas, telieka išsirinkti, kuris laistymo rinkinys Jums yra tinkamiausias.

  Laistymo rinkiniai Pakeltoms Lysvėms – tai lašelinio laistymo rinkiniai, skirti laistyti iki 3 pakeltų lysvių. Rinkinyje esantis lašelinis vamzdelis drėkina visą augalų eilę, o mini ventiliai leidžia reguliuoti laistomas lysves ir išjungti laistymą ten, kur jo nereikia. Laistydami lašeliniu būdu taupote vandenį, o augalai drėkinami tolygiai. Smulkų lašelinį vamzdį lengvai paslėpsite tarp augalų, todėl lysvės atrodys estetiškai ir nekels papildomų nepatogumų ravint. Šie laistymo rinkiniai puikiai tiks laistyti prieskonines žoleles, braškes, salotas, morkas ar kitas daržoves auginamas pakeltose lysvėse. Laistymo rinkinį taip pat galite naudoti gėlėms augančioms loveliuose arba tose vietose, kur reikia paslėpto laistymo.

  Laistymo rinkiniai Terasai – skirti laistyti augalus augančius vazonėliuose arba loveliuose. Ši laistymo sistema išskirtinė tuo, kad joje esantys lašintuvai gali būti išdėstyti Jūsų norimais atstumais. Lašintuvų konstrukcijos dėka vanduo bus dozuojamas tolygiai, t.y. po 4 l/val. Lašelinis taškinis laistymas tinka įvairiems augalams: gėlėms, pomidorams, bazilikams, paprikoms ir kt. Šis laistymo rinkinys leidžia palaistyti iki 10 taškų, tačiau sistemą galite praplėsti bet kuriuo metu. Rinkinyje esančios detalės yra pakankamai smulkioms, todėl laistymo sistema terasoje padės palaikyti tvarkingą aplinką ir neatkreips dėmesio. Komplekte taip pat rasite laikiklius bei tvirtinimo detales, kurios padės pritvirtinti mikrožarnelę reikiamose vietose. Jeigu norite, kad laistymas vyktų automatiškai, tuomet rinkitės automatinį terasos laistymo rinkinį. Atkreipkite dėmesį, kad šie laistymo rinkiniai reikalauja ne mažesnio nei 2 – 3 bar darbinio slėgio tam, kad veiktų tinkamai.

  Laistymo rinkiniai Gyvatvorei – tinka tiems, kurie augina tujas, buksmedžius, rožynus, hortenzijas, klevus ar kitus panašius augalus. Rinkinyje esantis lašelinis vamzdis drėkina ištisą augalų eilę, o jame integruoti lašintuvai tolygiai dozuoja vandenį tiek pradžioje, tiek linijos pabaigoje. Lašelinis laistymas gyvatvorėms yra ypač naudingas, nes besisunkiantis vanduo užtikrina teisingą augalų laistymą, todėl šaknų sistema nesivysto paviršiuje – priešingai nei laistant purkštuvais. Šiame laistymo rinkinyje rasite 25 metrus lašelinio vamzdžio, tačiau, jeigu Jūsų augalų eilė yra ilgesnė, bet kuriuo metu galite prailginti liniją papildomai įsigydami DripIn lašelinį vamzdį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vienos laistymo linijos rekomenduojamas ilgis yra ne ilgesnis nei 100 metrų. Tam, kad ši laistymo sistema veiktų tinkamai reikalingas darbinis slėgis yra 2 – 3 bar.

  Laistymo rinkiniai Gėlynui – ekonomiška ir protinga investicija norintiems sutaupyti laiko ir jėgų. Rinkinį sudaro mikropurkštuvai, kurie užtikrina smulkų, tolygų laistymą. Šia laistymo sistema palaistysite net iki 50 m2. Rinkinyje rasite stovelius mikropurkštuvams, todėl šis laistymo rinkinys tinkamas tiek gėlynuose, kur augalai yra žemi, tiek kur auga aukštesnės gėlės ar krūmeliai. Gėlyno laistymo sistemą galite praplėsti bet kuriuo metu papildomai įsigydami mikropurkštuvus Centurion. Šis laistymo rinkinys taip pat tinkamas naudoti darže: salotoms, prieskoninėms žolelėms, ridikėliams, morkoms ar kitoms daržovėms, kurios nebijo purškimo.

  Palengvinkite savo sodo darbus ir įsirenkite laistymo sistemą patys. Nedidelė investicija į laistymo rinkinius padės sutaupyti laiko, jėgų, todėl galėsite atlikti kitus sodo darbus arba tiesiog mėgautis laisvalaikiu išpuoselėtoje sodo aplinkoje. Laistymo rinkiniai taip pat padės sumažinti piktžolių kiekį, nes laistysite tik tam tikrą tašką arba augalų eilę. Tolygus ir kokybiškas drėkinimas leis džiaugtis puikiai augančiais ir žaliuojančiais augalais.

  Užsisakykite „Laistymo Padėjėjas“ rinkinius internetu ir gaukite užsakymą vos per kelias darbo dienas. MAIDINA siūlo aukštos kokybės detales už patrauklią kainą. Šiuos laistymo rinkinius taip pat galite apžiūrėti bei įsigyti atvykę į mūsų biurą, esantį Vilniuje, Kauno g. 34.

  Abejojate, ar tinkamai išsirinkote laistymo rinkinį? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą Jūsų sodui, terasai, daržui ar vejai.