Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1100 €
Rūšiuoti:
LIFE WiFi modulis
LIFE WiFi modulis
135,00 €
Užsakoma prekė
Valdiklis Aquarius 6 kontūrų
Naujiena
Valdiklis Rain C-Dial 4 zonų

Valdikliai AC

Valdiklio pagalba galite automatizuoti laistymą ir taip sutaupyti savo laiko bei pinigų. Įrengtas automatinis laistymas užtikrins pastovų ir kokybišką laistymą Jūsų norimame plote. Valdikliu galima laistyti tiek šiltnamiuose, tiek atvirame lauke. O pačių valdiklių kainų intervalas yra labai platus, tad mūsų elektroninėje parduotuvėje kiekvienas ras tai, ko nori.

AC valdikliai, tai tokie programatoriai, kurie kontroliuoja vožtuvus kintama srove. Valdikliai jungiami į elektros lizdą ir per transformatorių iš valdiklio išeina 24 V kintama srovė. Visi valdikliai savo komplektacijoje jau turi transformatorius. AC valdikliai skirstomi į išorinius (pritaikytus lauko sąlygomis veikti) ir vidinius (patalpoje veikiančius) valdiklius. Vidinių valdiklių transformatorius yra kaip dar viena išorinė detalė, o išorinių valdiklių transformatorius yra integruotas į valdiklio korpusą. Svarbu paminėti, kad visi AC valdikliai turi galimybę įjungti ir išjungti siurblį, bet kadangi iš valdiklio išeina 24 VAC, tam reikalingas kontaktorius (siurblio paleidimo ritė).

Šie valdikliai dažniausiai naudojami vejos laistymo sistemose, kai laistymo sistema susideda iš kelių ar daugiau zonų.

Užsisakykite AC valdiklius internetu ir gaukite užsakymą vos per kelias darbo dienas. „MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės detales už patrauklią kainą. Šiuos ir kitus valdiklius taip pat galite apžiūrėti bei įsigyti atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje, Kauno g. 34.

Abejojate, ar tinkamai išsirinkote valdiklį ar kitą prekę? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą Jums.