Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
2150 €
Rūšiuoti:
Valdiklis 7101BT
Valdiklis 7101BT
208,00 €
Užsakoma prekė
Valdiklis Orbit 4 WiFi vidinis

Išmanieji valdikliai

Valdiklio pagalba galite automatizuoti laistymą, tad Jums nebereikės visiškai niekuo rūpintis: nei laistymo kiekiu, nei laistymo dažnumu, eikvoti savo jėgas ar pinigus. Valdikliu palaistysite tiek labai didelius plotus, tiek nedidelius šiltnamius. Valdikliai dažniausiai suskirstyti pagal tai, kiek zonų gali valdyti. Tad svarbu paminėti, kad pas mus prekyboje rasite pačių įvairių valdiklių.

Išmaniųjų valdiklių išskirtinumas yra, kad juos galima valdyti nuotoliniu būdu. Valdikliai valdomi „Wi-Fi“ ryšiu, „Bluetooth“ arba SIM kortelės pagalba, todėl galėsite ypač patogiai sekti duomenis ir valdyti programatorių kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje bet kurioje vietovėje.

Mūsų parduotuvėje rasite Galcon ir Orbit gamintojų išmaniuosius valdiklius. Būtent Orbit valdikliai turi galimybę prisijungti prie artimiausios Jums meteorologinės stoties, tad yra galimybė, kad Jūsų laistymas bus modifikuojamas pagal esamo oro situaciją. Tai padeda žymiai sutaupyti vandens sąnaudas (jei laistomi dideli plotai), o tai yra pagrindinis pliusas šių valdiklių. Visgi, kad ir prisijungus prie meteorologinės stoties rekomenduojama papildomai prie laistymo sistemos prijungti lietaus daviklį. Viena priežastis - nes meteorologinė stotis gali būti pakankamai toli nuo Jūsų laistomo ploto ir rodys netikslius duomenis; antra priežastis – nes laistymą bus galima valdyti SMART pagalba (informacija bus imama iš meteorologinės stoties) arba Jūsų nustatytais laikais. Jeigu laistymas vyksta Jūsų nustatytais laikais valdiklis visiškai nekreipia į meteorologinės stoties rodmenis, tad jei nebus lietaus daviklio laistymas vyks ir lietingu laiku.

Jeigu turite dar kažkokių klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu dėl valdiklio ar kitos prekės, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Kauno g. 34, Vilniuje.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.