Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
175 €
Rūšiuoti:
Kolektorius ECO
Kolektorius ECO
79,00 €

Elektromagnetinių vožtuvų komplektai

 Elektromagnetinių vožtuvų komplektai yra skirti palengvinti gyvenimą žmonių, kurie pasiryžta laistymo sistemas montuotis patys. Juos taip pat renkasi laistymo sistemų montuotojai norėdami palengvinti ir pagreitinti savo darbą. Pagrindinis šių komplektų privalumas yra tai, kad gaunate gerą kokybę sutaupydami savo asmeninį laiką. Šiais komplektais galite surinkti kolektorių su neribotu skaičiumi laistymo zonų. Tad nepaisant to, ar Jūsų sistema didelė, ar maža, šie elektromagnetinių vožtuvų komplektai puikiai pasitarnaus norint greitai ir kokybiškai surinkti laistymo sistemą. Komplektai surinkti iš kruopščiai atrinktų ir laiko patikrintų įvairių gamintojų detalių. Esame surinkę skirtingų tipų kolektorius tam, kad kiekvienu atveju būtų išgaunamas racionaliausias variantas, tad renkantis kolektorius atkreipkite dėmesį kuriais atvejais, kuris vožtuvų komplektas tinkamiausias.

Prekyboje turime: ECO kolektorius, ECO PLIUS kolektorius, kolektorius su drenažu (2 ir 4 zonų), kolektorius su prapūtimu ir kolektorius su prapūtimu PLIUS. Rekomenduojame peržiūrėti vaizdo įrašą apie šiuos komplektus, jį rasite prie prekių. Vaizdo įrašuose sužinosite, kokiu principu yra susukami tarpusavyje komplektai ir kokius kolektorius reikėtų pasirinkti tam tikrose situacijose.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite konsultaciją iš MAIDINA specialistų. O jeigu esate iš Vilniaus ir norite gyvai pasikalbėti bei įsigyti prekių, galite atvykti į mūsų parduotuvę adresu: Kauno g. 34, Vilniuje. Siūlome užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, jei norite visada patys pirmieji sužinoti apie mūsų naujienas ir nuolaidas.