Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Elektromagnetiniai vožtuvai

Elektromagnetiniai vožtuvai – naudojami automatinėse laistymo sistemose ir yra skirti įjungti arba išjungti vandens padavimą į vandentiekio vamzdžius. Pajungimo principas: elektromagnetinio vožtuvo ritės prisijungia prie el. kabelio, o kabelis prisijungia prie valdiklio. Elektromagnetiniai vožtuvai valdiklio pagalba padės nesunkiai palaistyti didelius plotus skirtingomis laistymo zonomis, kad kiekvienas augalas gautų jam reikiamą vandens kiekį. Patys vožtuvai yra natūraliai uždari, bet gavę elektros impulsą atsidaro membraninės sistemos principu.

Elektromagnetiniai vožtuvai gali būti su rite ir be jos. Šiuo metu mes pardavime turime elektromagnetinių vožtuvų su AC ar DC rite. Svarbu žinoti, kad AC – kintanti srovė 24V, o DC – pastovi srovė.

VOŽTUVAS EURO 1 ¼" IŠORINIS SRIEGIS SU RITE AC ir VOŽTUVAS EURO 1" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC

Šie elektromagnetiniai vožtuvai yra labai panašūs ir pagrinde skiriasi dydžiu bei sriegiu. Pirmasis vožtuvas turi debito kontrolę ir papildomą rankinį atidarymą. Darbinis slėgis: 05-12 atmosferų. Įtampa: 24 VAC 50Hz. Darbo pradžios srovė: 0,34 A, palaikymo srovė: 0,20 A. Maksimali skysčio temperatūra: 50 laipsnių C.

Antrasis vožtuvas taip pat yra plastikinio korpuso, turi debito kontrolę ir papildomą rankinį atidarymą. Darbo slėgis: 0,5 - 10 atm. Įtampa: 24 VAC 50-60Hz. Darbo pradžios srovė: 0,3 A, o palaikymo srovė: 0,19 A.

VOŽTUVAS CENTURY PLUS 3“ VIDINIS SRIEGIS, SU FUNKCIJA FC

Tai mūsų parduotuvėje pats brangiausias ir didžiausio dydžio – 3“ elektromagnetinis vožtuvas. Pajungimas - vidinis sriegis (tiesus arba kampinis G/A). Korpusas ir dangtelis iš kokybiško nailono, sustiprinto stiklo pluoštu (30%). Turi srauto valdymo funkcija (FC). Darbinis slėgis: 0,7 – 13,8 atm. Darbo pradžios srovė: 0,34 A, palaikymo srovė: 0,20 A. Įtampa: 24 VAC 50Hz. Vožtuvai lėtai užsidaro, kad būtų galima išvengti didelio hidraulinio smūgio.

VOŽTUVAS IR110 2" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC

Tai 2 krypčių solenoidinis vožtuvas, kuris patogiai valdomas su vidine hidrauline „Feed & Bleed“ valdymo kilpa. Vožtuvas atidaromas ir uždaromas atsižvelgiant į elektros signalą, dėl kurio solenoidas atidaro arba uždaro vožtuvo vidinę hidraulinę kilpą. Yra savaime išsivalantis vidinis valdymo sietelis. Šis vožtuvas yra ypač patvarus, atsparus chemikalams ir kavitacijai (dujų, garų arba jų mišinio pulsuojančių burbuliukų susidarymas skystyje ir jų išnykimas). Medžiaga: stiklo pluoštu armuotas nailonas. Darbo slėgis: 0,5 - 10 atm. Galima maksimali skysčio temperatūra: 80 laipsnių C. Atlaiko ypač didelį vandens srautą, kas suteikia mažus slėgio nuostolius.

VOŽTUVAS K-RAIN PRO100 1" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC

Tai plastikinio korpuso vožtuvas su rite 24 VAC. Pajungimas: vidinis sriegis. Darbo slėgis: 0,3 - 10 atm. Maksimali skysčio temperatūra : 50 laipsnių C. Įtampa: 24 VAC 50-60Hz. Darbo pradžios srovė: 0,3 A, darbo palaikymo srovė: 0,19 A. Turi patogią rankeną rankiniam paleidimui.

VOŽTUVAS SERIJOS 200-B 1 ½" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC ir VOŽTUVAS SERIJOS 200-B 2" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC

Šie vožtuvai kaip ir pirmutiniai pagrinde skiriasi dydžiu. Pirmasis vožtuvas turi debito kontrolę ir yra papildomas rankinis atidarymas. Dydis: 1 ½“ . Pajungimas: vidinis sriegis (galimas tiesus arba kampinis G/A). Darbo slėgis: 0,5 - 10 atm. Maksimali skysčio temperatūra: 50 laipsnių C. Įtampa: 24 VAC 50-60Hz. Darbo pradžios srovė: 0,3 A. Darbo palaikymo srovė: 0,19 A

Antrasis vožtuvas yra kiek didesnis. Dydis: 2". Darbo slėgis: 1,4- 10 atm. Visi kiti rodikliai kaip ir pirmojo vožtuvo.

VOŽTUVAS SERIJOS S 1 ½" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC ir VOŽTUVAS SERIJOS S 2" VIDINIS SRIEGIS SU RITE AC

Ir šie elektromagnetinai vožtuvai skiriasi beveik tik dydžiu. Pirmojo vožtuvo dydis: 1 ½ “. Pajungimas: vidinis sriegis. Darbo slėgis: 0,3 - 10 atm. Maksimali skysčio temperatūra: 50 laipsnių C. Įtampa: 24 VAC 50-60Hz. Darbo pradžios srovė: 0,3 A. Darbo palaikymo srovė: 0,19 A.

Antrasis vožtuvas kaip ir kiti turi debito kontrolę. Dydis: 2". Yra papildomas rankinis atidarymas.

Pajungimas : vidinis sriegis. Darbo slėgis: 0,7 - 10 atm, maksimali skysčio temperatūra: 50 laipsnių C. Įtampa: 24 VAC 50-60Hz. Darbo pradžios srovė: 0,34 A, o palaikymo srovė: 0,20 A

Nepriklausomai nuo miesto ar miestelio, kuriame gyvenate – kokybiški vožtuvai bus pristatyti iki pat Jūsų namų durų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitoje gyvenvietėje.

Įvertinkite tai, kad gera laistymo sistema ir kokybiškos prekės tarnaus ne vienerius metus, tad verta investuoti į kokybę. Jeigu norite pasikonsultuoti siūlome kreiptis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 į „MAIDINA“ profesionalus, kurie suteiks rekomendacijas ir konsultacijas laistymo klausimais, kad Jums daugiau niekada nebetektų niekuo rūpintis.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų savo klientų vertinamomis prekėmis prieinamomis kainomis.