Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Trąšų dozatorius ½” su greitomis jungtimis laistymo žarnai (inžektorius)

  • Prekės kodas: 6510.000A

Inžektorius - tai trąšų dozavimo detalė, skirta trąšų dozavimui ir padavimui į laistymo sistemą. Jis įpurškia skysčius slėgine srove į laistymo sistemą pagal slėgio skirtumą. Inžektorių pagalba užtikrinsite saugų, tikslų ir ekonomišką augalų tręšimą. Šis komplektas tinkamas naudoti norint patręšti veją, gėlyną ar daržą.


Dėka komplektacijoje esančių greitų jungčių, nesudėtingai įterpsite į bet kurią laistymo sistemą: tiek laistydami veją, tiek šiltnamį.

28,00 €

Šiuo metu prekės neturime. Gaukite pranešimą į el. paštą, kai vėl turėsime šią prekę.

Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Tręšiama tik ten kur reikia, kai reikia, tinkamu kiekiu
  • Nebebus rizikos pakenkti augalams dėl netinkamo trąšų kiekio
  • Paprasta montuoti, naudotis
  • Pagaminta iš PP - polipropileno
  • Kokybiškas, ilgaamžis
  • Pajungimas: ½” išorinis sriegis

Tinkamas laistymas yra vienas svarbiausių gražaus sodo ir daržo procesų. Be reguliaraus ir kokybiško laistymo, svarbu ir nuolatinis bei efektyvus tręšimas, kas suteikia augalams taip reikalingas mineralines medžiagas. Tręšimas inžektorių pagalba yra gana paplitęs dėl savo nesudėtingumo ir žemos kainos. Trašų inžektorių galite prijungti prie įvairių kilnojamų sodo purkštuvų, kas labai patogu norint palaistyti bei patręšti veją, gėlyną ar daržą. Svarbu žinoti, kad trąšų inžektoriai gali veikti tik slėginėje sistemoje, kurioje patartina, kad vandens slėgis būtų bent 2 barai.

Trąšų inžektorius veikimas parengtas Venturi principu: tekant per inžektorių vandeniui jis pasisiurbia skystas trąšas ir jas tinkamai paskirsto išpurkšdamas, todėl nebus rizikos pakenkti augalams dėl netinkamo trąšų kiekio. Tokį tręšimo būdą galima naudoti su lašelinėmis ar kapiliarinėmis drėkinimo sistemomis bei norint laistyti purkštuvais. Trąšų dozatoriaus diametras yra parenkamas pagal įvairius parametrus. Pagrindinis parametras – vandens debitas, kuris prateka pro dozatorių. Skystų trąšų kiekis, kurį reikia pasiurbti, reguliuojamas kraneliu, kuris patogiai įmontuotas prie žarnelės.