Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
330 €
Rūšiuoti:

Vertikali laistymo sistema

Vertikali laistymo sistema – tai sistema skirta auginti augalus vertikalioje padėtyje, sistemoje, taip sutaupant vietos, sudarant estetinį vaizdą ir tuo pačiu nekenkiant augalų augimui. Mes galime pasiūlyti kelis variantus vertikalių laistymo sistemų:

Vertikalaus sodo komplektas – tai komplektas su lašeliniu laistymu skirtas iškart sodinti augalus ir laistyti. Vertikalus sodo komplektą sudaro medžiaginis pagrindas su keturiais skyreliais augalų sodinimui ir lašeline laistymo sistema su lašintuvais, kurie yra montuojami medžiaginio modulio viršuje, bet tuo pačiu palaistant žemiau esančius augalus. Puikiai tiks sodininkams, kurie mėgsta auginti gėles prie namo.


Vertikalus medžiaginis augalų auginimo modulis – vertikalų augalų modulį galima naudoti, kaip praplėtimą vertikalaus sodo komplekto arba susikurti savo laistymo sistemą ir augalų sodinimo schemą. Vertikalus medžiaginis augalų auginimo modulis gali būti sujungiamas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, tad kiekvienas išsirinks sau tinkamą vertikalų auginimo metodą.


Vertikalus daržas su automatine laistymo sistema - mobili laistymo sistema, kuri automatiškai palaisto augalus, tinkama naudoti tiek lauke, tiek namie. Vertikaliame darže jau yra integruota automatiška laistymo sistema. Jums reikia tik pasodinti augalus į „skyrelius“, pripildyti apačioje esantį rezervuarą vandeniu ir nustatyti laistymo trukmę. Automatinė vertikalaus daržo laistymo sistema laisto lašeliniu būdu su integruotais lašintuvais, kurie laisto tam tikru litražu vandens, tad lengvai apskaičiuosite laistymo trukmę. Tinka auginti net skirtingų kultūrų augalus, kadangi skiriasi lašintuvų išlašinimo kiekis.


Patogias, patvarias, estetiškas vertikalias laistymo sistemos verta įsigyti tiems, kurie nori gražaus, modernaus „daržo“ namuose. Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt galite paskaityti plačiau apie vertikalias laistymo sistemas, išstudijuoti kainas, privalumus ir trūkumus. Prekes siunčiame visoje Lietuvoje per kurjerių tarnybas. Prekes, kurias turime sandėlyje pristatome vos per 1-2 darbo dienas. Verta prekes įsigyti internetu!

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kas yra hidroponika?

    Hidroponika – augalų auginimas vandenyje su specialiomis mineralinėmis medžiagomis, nenaudojant jokio dirvožemio.

  • Kuo naudinga hidroponika?

    Sutaupome vietos, todėl turint mažesnį plotą galima išgauti didesnį derlių.