Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
2177 €
Rūšiuoti:
Antgalis CS-15
Antgalis CS-15
2,40 €
Antgalis CS-9
Antgalis CS-9
2,40 €
Antgalis ES-15
Antgalis ES-15
2,40 €
Antgalis ES-9
Antgalis ES-9
2,40 €
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • >
 • žiūrėti visus
 • Irritrol

  Laistymo sistemų profesionalai žino, kad kai kalbame apie profesionalius drėkinimo produktus, įmonė Irritrol (Italija) siūlo vienus geriausių laistymo produktų. Nuo 1967 m. Irritrol kuria ir gamina profesionalius drėkinimo gaminius, kurie leidžia nesudėtingai sumontuoti ir prižiūrėti laistymą Jūsų norimoje vietoje: nesvarbu tai didelis ūkis, ar nedidelė pievelė. Per daugiau nei 50 metų įmonė stipriai patobulėjo bei išaugo visomis prasmėmis. Didžiausią dėmesį įmonė skiria gaminių naujovėms, patikimam jų veikimui, paprastumui bei pažangiausioms technologijoms. Kompanija supranta, kad reikia nuolatos tobulėti, išgirsti turimų prekių atsiliepimus ir judėti į priekį. Gamintojas dirba tik su geriausiais prekių platintojais-partneriais, kurie yra atsakingai atrenkami. Štai kodėl jų gaminių nerasite didelėse parduotuvėse.

  Įmonė rinkoje turi platų gaminių asortimentą, tinkantį patenkinti vis didesnius klientų poreikius tiek inovacijų požiūriu, tiek tausojant aplinką. Tarp Irritrol prekių rasite: valdiklius, lietaus daviklius, vožtuvus, purškimo antgalius, korpusus, purkštuvus, įvairius laistymo įrangos priedus ir kitą programinę įrangą – viską, ko reikia kokybiškai laistymo sistemai.

  Didelę dalį iš šių prekių galite įsigyti ir mūsų elektroninėje bei fizinėje parduotuvėje.

  Be to, galime paminėti, kad Irritrol nuolatos remia ir padeda savo parama įvairioms humanitarinę pagalbą teikiančioms organizacijoms, o viena iš jų – UNICEF. Įmonė supranta pareigą dalintis savo lėšomis su silpnesniais ar sunkiau gyvenančiais žmonėmis bei skatina ir kitus taip elgtis.