Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
12 €
Rūšiuoti:

Hunter

Hunter tai dar 1981 m. šeimos įkurta įmonė San Markose, Kalifornijoje, JAV. Tai laistymo ir lauko apšvietimo įrangos skirtos kraštovaizdžio, gyvenamųjų namų, komercinių patalpų, žemės ūkio ir golfo aikštynų gamintojas. Įmonės įkūrėjai Edwinas J. Hunteris ir Paulas M. Hunteris siekė pagaminti kompaktišką iššokantį kraštovaizdžio laistymo purkštuvą ir jiems šios idėjos dėka pavyko visa tai  išvystyti į didžiulę įmonę.

Pagrindinė Hunter misija visada išliko ta pati: tiekti kokybiškus produktus ir paslaugas klientams pasitelkiant nenutrūkstamu bendradarbiavimu. Kompanijai labai svarbu sąžiningai auginti įmonę ir išlikti ištikimiems kultūrai, dėl kurios darbuotojai didžiuojasi dirbdami jų įmonėje. Šiuo metu įmonėje yra daugiau nei 1500 darbuotojų.

Hunter tiekia tūkstančius savo produktų į daugiau nei 120 skirtingų šalių. Įmonė supranta opią trūkstamo vandens problemą visame pasaulyje, tad siūlo laistymo sistemas susijusias su vandens ir energijos taupymu. Hunter gamina iššokančius purkštuvus, vožtuvus, valdiklius, lietaus daviklius ir dar keletą su laistymu susijusių prekių grupių. Įmonės prekės išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir modernumu bei turi užsitarnavę gerą vardą laistymo srityje visame pasaulyje. Gamintojas nuolatos tobulėja, sukuria naujų produktų bei tobulina senųjų modelių gaminimo technologijas. Prieš paleidžiat produktą į rinką, vyksta ilgi produktų testavimai, tad, kai produktas jau pristatomas prekyboje, būna jau visiškai pasitikima jo kokybe.

Taip pat Hunter gali pasiūlyti pramonėje pirmaujančius kraštovaizdžio, architektūros ir įvairių fasadų apšvietimo sprendimus - FX Luminaire ir Lumascape prekių ženklų šviestuvus.