Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Daigyklos

Pavasaris – sugrįžusios šilumos, žalumos ir visų sodininkų laukiamas sodinimo metas. Norint jam tinkamai pasiruošti, reikėtų pradėti ruoštis iš anksčiau. Jau sausio ir vasario mėnesiais dauguma sodininkų pradeda svarstyti, ką sodins ir kada jau vertėtų pradėti daiginti sėklas namuose. Vieni sodininkai perka jau kiek paaugusius daigus ir sodina juos iškart į šiltnamį ar daržą, o kiti – patys viską daiginasi iš sėklų. Nepatyrusiems ar pirmą kartą žadantiems sodinti žmonėms, pats augalų daiginimas ir užauginimas gali pasirodyti labai ilgas, sudėtingas ir reikalaujantis daug žinių procesas, bet taip tikrai nėra. Užsiimti sodininkyste gali kiekvienas ir tai tikrai nėra sudėtinga. Svarbiausia yra sukurti tinkamas sąlygas, kurios padėtų augti sveikiems ir stipriems augaliukams, kurių ateityje nepultų įvairūs kenkėjai.

Daigyklų rūšys

 

Šiuo metu mūsų parduotuvėje rasite ypač platų asortimentą įvairiausių sodinimo prekių skirtų tiek sodinimui darže, tiek šiltnamyje, tiek namuose. Prekių pasirinkimas didelis, tad ras ką išsirinkti ir patyrę sodininkai, ir pradedantieji augalų mylėtojai.

Plastikinės daigyklos ir vazonai – pareikalaus mažiausiai Jūsų investicijų. Tai lengvi, plastikiniai indai skirti pavasariniam augalų daiginimui. Šiltlysvės daigyklos savo komplektacijoje turi plastikinius skaidrius dangčius, kuries padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir drėgmę. Kai kurie dangčiai papildomai turi ventiliacijos angas. Tuo tarpu daigyklos su vazonais tinkamos naudoti didesniems daigams. Jų komplktacijoje rasite ir specialius padėklus, kurie padės palaikyti tvarką.

Elektrinės šildomos daigyklos – šioje kategorijoje galėsite išvysti visas mūsų turimas elektrines daigyklas, kurios ypač patrauklios norint pradėti daiginti sėklas labai anksti, kai už lango dar šalta.

Daigyklos su lempomis – skirtos naudoti ištisus metus! Šios inovatyvios daigyklos patiks tiems, kurie nori užsiauginti įvairių prieskoninių žolelių ar salotų ne sezono metu. Dėka specialių lempų daigai gaus pakankamai šviesos bei šilumos net ir tamsiausiomis metų dienomis. Šios daigyklos taip pat tinka įvairių gėlių, daržovių daiginimui iš sėklų.

Daiginimo įrankiai – čia rasite sodinimo ir laistymo padėklus, įrankius, drėkinimo kilimėlius ir specialius audinius. Sodinimo padėklas pravers norint tvarkingai ir lengvai persodinti bei prižiūrėti augalus. O drėkinimo kilimėliai ir audinys puikiai pasitarnaus išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Taip pat čia rasite durpių sietelius bei kitus daiginimui skirtus įrankius.

Visi šie daiginimo indai ir įrankiai yra pagaminti įmonėje Garland. Ši įmonė įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje ir dirba nuo 1965 metų. Aukštos kokybės produktai pasižymi tvirtumu, tad juos naudosite tikrai ne vienerius metus. Šis, tvarias ir išskirtines prekes gaminantis tiekėjas, tikimės patiks ne tik mums, bet ir Jums. Garland labai orientuojasi į dabartines aktualijas – ekologiją, todėl dauguma prekių yra iš perdirbtų medžiagų, kas mus labai džiugina.

 

Ką galima auginti daigyklose?

Daigyklose galite daiginti įvairius augalus iš jų sėklų: daržoves, gėles, vaisius bei kitus. Nusprendę daiginti visų pirma pasidomėkite, kokia yra daigų auginimo trukmė. Kai kurie daigai auga ilgiau, tokie kaip pomidorai, paprikos ir porai, tuo tarpu kitų augimo trukmė gali būti gerokai trumpesnė. Tai ypač svarbu, nes ūgtelėjusius daigus turėsite laiku persodinti į šiltnamį ar lauką tam, kad šie neperaugtų.

Pomidorų daigyklos

Pomidorus rekomenduojama pradėti daiginti ne anksčiau nei 40-50 dienų iki jų persodinimo į dirvą. Norintiems daiginti pomidorų sėklas puikiai tiks Garland daiginimo rinkinys su drėkinimu ir specialiomis auginimo tabletėmis. Šiame rinkinyje rasite: daigyklą su dangčiu, specialų drėkinimo kilimėlį, kuris padės palaikyti drėgmę net iki 10 dienų bei kokoso plaušo daiginimo tabletes. Skaidrus daigyklos dangtis padės palaikyti optimalią temperatūrą. Pomidorų pikiavimui rinkitės suyrančius vazonus – tai ne tik patogus, bet ir tvarus, draugiškas gamtai sprendimas.

Braškių daigyklos

Braškių daiginimas iš sėklų gali būti tikras iššūkis! Jų auginimui labiau tinkamas daug nedidelių narelių turintis daiginimo indas. Daigyklos šiltnamiai su specialiu skaidriu dangčiu ir vėdinimo anga padės palaikyti tinkamas sąlygas daigų augimui.

 

Kodėl verta pirkti daigykla el. parduotuvėje laistymoiranga.lt?

Jeigu Jums reikalinga daigykla ar daiginimo vazonai – siūlome užsisakyti MAIDINA internetinės prekybos vietoje. Užsisakius gaminius jie per kelias dienas pasieks Jūsų namų duris,. Užsakymas bus pristatomas į bet kurį Lietuvos miestą ir nesvarbu, ar gyvenate Klaipėdoje, Vilniuje, ar Kaune – MAIDINA specialistai dirba operatyviai ir stengiasi gaminius pristatyti taip greitai, kaip tik įmanoma.

Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose ir sužinokite apie daigyklų akciją pirmieji!

„MAIDINA“ – aukštos kokybės prekės už protingą kainą.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Ką galiu auginti daigyklose?

    Daigyklose galima daiginti įvarių daržovių, vaisių ir gėlių sėklas.

  • Kokių tipų daigyklas galima atrasti jūsų e. parduotuvėje?

    Mūsų e.parduotuvėje rasite nešildomas daigyklas, elektrinės-šildomas daigyklas ir daigyklas su lempomis.