Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės numatytą tvarką aptarnauti fizinėje parduotuvėje galėsime turinčius galimybių pasą

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Daiginimo įranga

Pavasaris – sugrįžusios šilumos, žalumos ir visų sodininkų laukiamas sodinimo metas. Norint jam tinkamai pasiruošti, reikėtų pradėti ruoštis iš anksčiau. Jau sausio ir vasario mėnesiais dauguma sodininkų pradeda svarstyti, ką sodins ir kada jau vertėtų pradėti daiginti sėklas namuose. Vieni sodininkai perka jau kiek paaugusius daigus ir sodina juos iškart į šiltnamį ar daržą, o kiti – patys viską daiginasi iš sėklų. Nepatyrusiems ar pirmą kartą žadantiems sodinti žmonėms, pats augalų daiginimas ir užauginimas gali pasirodyti labai ilgas, sudėtingas ir reikalaujantis daug žinių procesas, bet taip tikrai nėra. Užsiimti sodininkyste gali kiekvienas ir tai tikrai nėra sudėtinga. Svarbiausia yra sukurti tinkamas sąlygas, kurios padėtų augti sveikiems ir stipriems augaliukams, kurių ateityje nepultų įvairūs kenkėjai.

Šiuo metu mūsų parduotuvėje rasite ypač platų asortimentą įvairiausių sodinimo prekių skirtų tiek sodinimui darže, tiek šiltnamyje, tiek namuose. Prekių pasirinkimas platus, tad ras ką išsirinkti ir patyrę sodininkai, ir pradedantieji augalų mylėtojai.

Nešildomos daigyklos, vazonai – šioje kategorijoje rasite daigyklų, daiginimo šiltnamių, šiltlysvių, daiginimo rinkinių su laistymu, įvairių dydžių savaime suyrančių vazonų.

Šildomos elektrinės daigyklos – šioje kategorijoje galėsite išvysti visas mūsų turimas elektrines daigyklas, kurios ypač patrauklios norint pradėti daiginti sėklas labai anksti, kai už lango dar šalta.

Daiginimo įrankiai – šioje kategorijoje pamatysite sodinimo ir laistymo padėklus, įrankius, drėkinimo kilimėlius ir specialius audinius. Sodinimo padėklas pravers norint tvarkingai ir lengvai pasodinti bei prižiūrėti augalus. O drėkinimo kilimėliai ir audinys puikiai pasitarnaus norintiems palaistyti augalus esant išvykus iš namų. Taip pat čia rasite durpių sietelį ir krepšelį-sietelį, kuris tiks lengvai nuplauti Jūsų nuskintas daržo gėrybes.

Visą šią daiginimo įrangą pagamino įmonė – Garland. Ši įmonė įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje ir dirba nuo 1965 metų. Tai kokybiškas, įdomias ir išskirtines prekes gaminantis tiekėjas, kuris tikimės patiks ne tik mums, bet ir Jums. Įmonė labai orientuojasi į dabartines aktualijas – ekologiją, todėl dauguma prekių yra iš perdirbtų medžiagų, kas mus labai džiugina.

Užsisakykite daiginimo įrangą internetu ir mes greitai bei saugiai prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Jeigu abejojate, ar prekes susikomplektavote teisingai, susisiekite su „MAIDINA“ konsultantais ir mes padėsime surasti geriausią sprendimą bei atsakysime į Jūsų klausimus.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga ir ne tik draugiškomis kainomis.