Turite daržą, sodą ar gėlyną, kuriame nėra galimybės įrengti nei lietaus vandeniui kaupti skirtų rezervuarų, nei laistymo sistemų? Laistymui naudojate vandentiekio vandenį? Turime Jums išeitį, kaip palengvinti laistymą.

Vandens kolonėlė – priemonė, kurios dėka galima lengviau ir patogiau prižiūrėti gėlynus, sodą ar veją. Funkcionali ir estetiška kolonėlė puikiai tinkanti mažų plotų laistymui (primontavus laistymo žarną) arba gali būti naudojama, kaip papildomas vandentiekio čiaupas (naudingas tuomet, kai po sodo darbų norisi nusiplauti rankas, nuplauti įrankius ar derlių).

Kolonėlė, arba kitaip vadinamas vandens pilonas, yra ir ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvus prietaisas. Tinkamai pasirinkta, bendrą stilių papildanti, estetiška kolonėlė kiekvieną sodą ar plotą prie namų paverčia išskirtiniu. Pagamintos iš labai patvaraus ir nepermatomo polietileno, atsparios oro sąlygoms, paprastai ir greitai montuojamos kolonėlės gali būti modernaus-lakoniško ir senovinio-puošnaus dizaino (kolonėlės  kokybiškai imituoja granitą, plieną, medį), o norintys ilgaamžiškumo gali rinktis kolonėles pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite pasirinkti iš kelių tipų kolonėlių. Dalis jų gali būti įrengiamos sode, dalis gali būti kilnojamos, o kitos – tvirtinamos prie sienos. Jeigu ketinate kolonėlę naudoti laistymui, tikriausiai kur kas patogiau būtų turėti kilnojamą kolonėlę, kita vertus, pakankamo dydžio žarna ir vežimėlis padėtų pasiekti augalus, kuriuos reikia palaistyti. Taip pat, nepamiškite, kad kolonėlei reikalingą slėgį sukuria elektra (reikalingas siurblys), tad, kolonėlės gali būti įrengiamos ten, kur tiekiama elektra. 

Apžiūrėkite mūsų turimas vandens kolonėles