Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kamienų apsauga, Weissanstrich-Paste, 1,5 kg

  • Prekės kodas: 2100/1
Paruošta naudojimui 1.5 kg baltų dažų pasta.
Apsauga nuo saulės, šalčio įtrūkimų bei pažeidimų.


Pagaminta Vokietijoje.
12,70 €
Pristatymas nuo 1,99 €
  • Atsiimti iš sandėlio Vilniuje, Kauno g. 34 (įvažiavimas iš Panerių g. tarp 43 ir 45 nr. pastatų) 0,00 €
  • Atsiėmimas LP Express paštomate 3,99 €
  • Pristatymas į namus (Kurjeris) 3,50 €
  • Atsiėmimas Omniva paštomate 1,99 €
Nemokamas pristatymas nuo 300€
Į krepšelį
+3 lojalumo taškų sužinoti daugiau
Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Naudojamas kaip dažai arba purškiklis vaismedžiams ir dekoratyviniams medžiams apsaugoti nuo šalčio ir dėl to kylančios žalos.
  • Tinka visiems medžiams ir krūmams.
  • Atspindinti speciali danga apsaugo nuo vienpusio įkaitimo saulėtomis dienomis, taip apsaugodama audinio įtempimą ir plyšimus. Žievė išlieka nepažeista ir sveika. Kartu ši priemonė sumažina ankstyvą pumpurų išsiskleidimą, taigi ir žiedų nušalimo riziką pavasarį.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Naudojimo norma lygiai žievei apie 270 g/m² (1,5 kg iki 5,6 m² žievės plotui). Pašalinkite nuo kamieno palaidus žievės gabalus. Dažykite nuo kamieno apačios iki pagrindinių šakų. Galima naudoti ištisus metus aukštesnėje nei 0° C temperatūroje. Ypač svarbu nuo lapkričio iki kovo. Paskleidimo procesas: pasta yra tiksotropinė, tai reiškia, kad užtepus ji tampa tepama. Dažai nenuvarva. Jei reikia nudažyti didesnį kiekį, dažus galima skiesti vandeniu iki 1:2. Sausu oru išdžiūvimo laikas yra apie 2 val. Purškimas: dažus galima skiesti iki 1:3 ir tolygiai padengti kamieną naudojant sodo purkštuvo kalkių antgalį. Dėvėkite apsauginius akinius. Atliekų šalinimas: Vandeniu praskiestus likučius sunaudoti kuo greičiau. Likučius galima išmesti į buitines atliekas. Neužšaldyti. Balti dažai paprastai lėtai nuplaunami per kelis mėnesius, ir tai nėra defektas. Tai daroma sąmoningai, kad sodo estetika vasarą netrikdytų balti medžiai. Ilgai trunkantis lietus gali sukelti stipresnį nuplovimą, todėl nedažykite baltų dažų per anksti rudenį. Pastaba dėl pavojaus: Baltuose dažuose yra gesintų kalkių, rafinuoto natūralaus produkto (taip pat randama skiedinyje). Gesintos kalkės yra šarminės, todėl klasifikuojamos kaip „kenksmingos akims”. Dirgina tik dėl aukštos pH vertės, produkte nėra toksinių medžiagų. PAVOJUS. Sukelia rimtą akių pažeidimą. Sukelia odos dirginimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite visus kontaktinius lęšius. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra gesintų kalkių. UFI: 8410-ROR6-000E-EPMI.