Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
33 €
Rūšiuoti:
pasiūlymas
-15%
Sodo plytelės-takelis

Vejos borteliai

Atitverkite savo veją, gėlių plotą, takelius plastikiniais borteliais-takeliais. Tai puikus būdas pagerinti savo aplinkos išvaizdą borteliais atskiriant augalais apsodintą, mulčiu ar dekoratyviniais akmenukais apipiltą plotą. Šie atitvarai yra lengvai montuojami, suteikia bet kokią norimą formą ir yra aukštos kokybės. Įsirengus atitvarus-takelius yra žymiai patogiau pjauti ir prižiūrėti vejos žolę.

Vejos borteliai: funkcionalumas ir panaudojimo galimybės

Plastikiniai vejos borteliai – funkcionalaus, stilingo ir lengvai prižiūrimo sodo pasirinkimas. Juos atradę sodininkai džiaugiasi, kad aplinkos priežiūra tampa kur kas paprastesnė ir reikalauja kur kas mažiau laiko. Jeigu anksčiau vejos borteliai dažniausiai buvo naudojami profesionalų, kurie užsiima apželdinimo darbais, tai šiuo metu dėl lengvo panaudojimo bei plačių galimybių kiekvienas gali be jokio vargo dekoruoti savo sodą.

Plastikiniai vejos borteliai dažniausiai naudojami:

 1. Kai reikalingas trinkelių sutvirtinimas. Borteliai kur kas pigesni nei kad betoninis bortas, juolab, šie atrodo kur kas manevringiau, lengviau, reikalauja mažiau vietos.
 2. Žinoma, jie labai plačiai naudojami ir daržuose, kai norisi atskirti lysves, takelius ir panašiai. Tai dažnai tampa pjuvenų alternatyva. Vėlgi, dažniausiai laimi dėl paprasto montavimo ir estetikos.
 3. Vejos bortelių funkcionalumas pasireiškia ir tada, kai nesinori pažeisti krūmo, medžio kamieno. Tai gali būti tiek laikina, tiek visam laikui priderinta apsaugos priemonė.
 4. Dekoratyviniai vejos borteliai plačiai naudojami soduose atskiriant gėles. Jeigu planuojate gėlynus ir norite palaikyti tvarką – tokiu atveju tai puikus pasirinkimas.
 5. Lygiai taip pat naudojami ne tik tada, kai reikia atskirti gėles, tačiau ir tokiu atveju, kai norima išvengti žvyro bei smėlio susimaišymo.
 6. Tai puikus pasirinkimas ne tik soduose, tačiau ir puošiant kapavietes.

Plastmasiniai vejos borteliai naudojami labai skirtingais atvejais, labai įvairioms funkcijoms atlikti. Dėl savo manevringumo jie yra ypač mėgstami.

Plastikiniai vejos borteliai:

 1. Atrodo labai elegantiškai.
 2. Padeda sutaupyti daug vietos.
 3. Plati spalvinė gama pagal kiekvieno poreikius.
 4. Kainuoja pigiai.
 5. Labai lengvai montuojami.
 6. Greitai ir paprastai keičiami.

Plastikiniai borteliai – labai paprasti, tačiau būdami tokie elementarūs tuo pačiu jie yra ir ypatingi. MAIDINA pasiūla plati, tad kiekvienas ras tai, ko ieško.

Plastikiniai vejos borteliai: pasirinkimas

Vejos bortelių pasirinkimas internetu neatsiejamas nuo kelių smulkmenų, kurias įvertinę galite jaustis ramūs, radę geriausią kainos bei kokybės santykį.

MAIDINA rekomenduoja apgalvoti šiuos niuansus, ieškant tinkamiausių bortelių:

 1. Kokio dizaino borteliai Jums atrodo tinkamiausi ir geriausiai derantys aplinkoje?
 2. Lenkti vejos borteliai skiriasi ir savo gamintojais.
 3. Plastikinių vejos bortelių matmenys varijuoja. Susipažinkite – koks galimas aukštis ir koks siūlomas svoris.
 4. Svarbiu kriterijumi dažnai tampa kaina. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti prekes už prieinamą kainą, o lojaliausi klientai gauna dovanų.

Vejos bortelių vinys

Plastikinių vejos bortelių funkcionalumas neatsiejamas nuo kokybiškų vinių, kurie yra skirti bortelių pritvirtinimui. Vinys paprastai ir greitai komponuojami, jie yra labai tvirti, tad saugiai pritvirtina bortelius, tarnauja ilgai. Svarbiausia, kad primontuoti plastikinius vejos bortelius yra labai paprasta ir tai visiškai nereikalauja laiko. Lygiai taip pat pabodusius bortelius galima nuimti ir be jokio vargo uždėti naujus, kurie sodui gali suteikti naujos estetikos dvelksmo ir padėti savo aplinkoje jaustis puikiai. Juk kai viską darote pats – sodas tampa dar jaukesnis.

Vejos borteliai internetu

Užsisakius internetu MAIDINA profesionalai pasirūpins, kad borteliai būtų pristatyti iki pat Jūsų namų durų. Ir jokio skirtumo, gyvenate Vilniuje, Utenoje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ar Panevėžyje. Išsirinkite jums patinkančias prekes internetu ir jas įsigykite dar pigiau. Apvalūs borteliai bus pristatyti Jums labiausiai tinkamu metu, tad pasinaudokite galimybėmis sutaupyti daug laiko ir gauti pačios geriausios kokybės gaminius mažiausiomis kainomis.

Susikurkite tokį sodą, kuriame labai gera būti, tačiau tuo pačiu kuris nereikalautų iš Jūsų daug laiko tvarkymui. Juk būtent taip ir atrodo tobulas sodas. O tokį kuria mažiausios smulkmenos, kuriomis pasirūpins MAIDINA.

Dažniausiai užduodami klausimai
 • Kam reikalingi vejos borteliai?

  Vejos borteliai naudojami tam, kad tvarkingai būtų atskirta veja nuo gėlynų ar kitų apželdintų plotų.

 • Ar paprasta sudėti vejos bortelius?

  Taip, vejos bortelius sudėti labai paprasta. Atminkite, kad vejos bortelius reikia dėti ant sutankinto grunto ir pritvirtinti vejos bortelių vinimis.