Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
600 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
Agrivelo plėvelė 17 (8 x 250 m
Užsakoma prekė
Agrivelo plėvelė 30 (9.6 x 250
Naujiena
Tvirtinimo vinys, 10 vnt

Agroplėvelė

Dažnas ūkininkas Lietuvoje susiduria su šalnomis ir kenkėjais, kurie pablogina derliaus kokybę, sumažina jo kiekį. Agroplėvelė nuo šalčio – viena populiariausių dangų sodo darbuose, kurios funkcionalumas yra labai įvairus. Ji pralaidi vandeniui, skirta augalų mulčiavimui, padeda apsaugoti augalus nuo šalnų, šerkšno, vabzdžių bei kitų kenkėjų. Šia plėvele dažnas uždengia medelius žiemą, taip pat ja naudinga apdengti žiemoti šiltnamyje likusius augalus, pavyzdžiui, gėles. Apsauginiai tinklai gaminami Italijoje. Tinklus išbandė ir rekomenduoja Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės institutas Babtuose.

Agroplėvelė – viena populiariausių dangų sodo darbuose, kurios funkcionalumas yra labai įvairus. Ji pralaidi vandeniui, agroplėvelė skirta augalų mulčiavimui. Šia plėvele dažnas uždengia medelius žiemą, taip pat ja naudinga apdengti žiemoti šiltnamyje likusius augalus, pavyzdžiui, gėles.

Maidina – geriausia pasiūla įvairiems poreikiams

 1. Prekybos vietoje rasite labai platų plėvelių pasirinkimą, tad tikimės, kad kiekvienas įsigys tai, ko ieškojo.
 2. Internetu reguliariai siūlomos akcijos, kurios padeda kokybišką plėvelę įsigyti kur kas pigiau.
 3. Užsisakius internetu plėvelė bus pristatyta iki Jūsų nurodyto adreso, tad tai puiki galimybė sutaupyti daug laiko ir gauti geriausią pasiūlymą tiesiai į namus. Ir nesvarbu, ar gyvenate Utenoje, ar Vilniuje.
 4. Nesate tikras dėl plėvelės pasirinkimo? Pasikonsultuokite su profesionalais, kurie patars ir rekomenduos. Specialistų patirtis – greitesniam pasirinkimui.
 5. Prekiaujame labai įvairiomis dangomis, kad kiekvienas rastų jam tinkamiausias: populiari agrivelo plėvelė (puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti pasėlius, kadangi plėvelė puikiai sulaiko šilumą, kuria tobulą mikroklimatą), agro neaustinės vilnos gaminys (puikiai tarnauja žiemos metu, kadangi yra gana storas, tad apsaugo augalus nuo šalčių) ir kt.
 6. Maidina prekiauja tik sertifikuotais ir pripažintais gaminiais, kurie atitinka aukščiausius standartus. Suprantama, kad ieškodami plėvelės investuojate ne tik pinigus, tačiau ir laiką, tad siūlome tik geriausios kokybės plėveles, kurios ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

Agroplėvelės panaudojimas

Apsauga nuo aplinkos dirgiklių. Kaip jau minėjome – plėvelės panaudojimo galimybės yra labai atviros, tad nieko keisto, kad dažnas įsigyja didesnį kiekį, kadangi visada randa, kur panaudoti. Tai išties labai puikus pagalbininkas darže, kuris padeda apsaugoti augalus nuo išorinių aplinkos dirgiklių: nuo šalčio, krušos, taip pat, labai intensyvaus temperatūros kismo, galiausiai, lietaus. Žinoma, augalams kenkia ne tik gamtos sąlygos, tačiau ir gyvūnai, pavyzdžiui, paukščiai bei įvairūs kenkėjai, kurie gali aplesti augalų lapus. Kadangi tai yra tvirta danga, ji atspari net ir gana smailiems paukščių snapams. Tiek agrivelo, tiek arricover plėvelės yra labai didelio dydžio, todėl gali puikiai pasitarnauti ūkininkams.  

Patogumo aspektai. Norėdami apsaugoti augalus – dėkite plėvelę įvertindami vėjo kryptį, papildomai rekomenduojame plėvelės kampus prispausti smėlio maišais ar tam skirtais vinukais, kad pakilus vėjui ji nenuskristų. Kadangi plėvelė yra pralaidi vandeniui – laistymo metu jos nereikia nuimti, tad tai sutaupo daug laiko, padeda kur kas greičiau ir paprasčiau atlikti augalų priežiūros darbus. Dėl savo universalumo ji labai puikiai tinka ne tik žemoms daržovėms apsaugoti, tačiau ir aukštesniems medeliams, kurie dažnai nušąla ankstyvo pavasario metu.

Daiginimo darbai. Agro plėvelė taip pat puikiai tinka ne tik jau paaugusiems augaliukams išlaikyti, tačiau ir juos sodinant, padedant jiems paprasčiau prigyti. Sodinukų daiginimas reikalauja daug priežiūros, kadangi net ir pačios didžiausios pastangos gali būti nevaisingos, jeigu augalas nušals. Po plėvele temperatūra yra keliais laipsniais aukštesnė, o dažnai tik tiek ir reikia, kad sėklos sudygtų greičiau, augalas sėkmingai vešėtų.

Agroplėvelės privalumai

Įvertinus agroplėvelės funkcionalumą galima išskirti šiuos privalumus:

- Itališka agroplėvelė sėkmingai sulaiko šilumą.

- Ji apsaugo augalus nuo blogo oro ir kenksmingos faunos.

- Po kontakto su vandeniu nekyla puvimo procesai.

- Tarnauja ne vieną sezoną, tai yra ilgaamžis pasirinkimas.

- Daržas atrodo tvarkingas.

- Mažina drėgmės išgaravimą, tad galima rečiau laistyti.

- Prekiaujame baltos spalvos plėvele, tad ji mažiau traukia saulės kaitrą.

- Agroplėvelė padeda sukurti tobulą mikroklimatą augalams.

Agroplėvelės pasirinkimas

Agroplėvelė braškėms ir kitiems augalams turi būti pasirenkama įvertinus kelis esminius niuansus:

- Ji turi būti pralaidi vandeniui.

- Ji taip pat turi būti pralaidi orui.

- Ji turi būti ilgaamžė.

Pirmiausia reikia įvertinti plėvelės svorį, kuris gali siekti ir 17 g/m2, ir 30 g/m2. Žinoma, renkantis plėvelę reikia apgalvoti – koks jos plotis reikalingas. Kadangi  agroplėvelė yra naudojama dėl daugelio priežasčių – visada verta įsigyti didesnį kiekį. Standartiškai vienai braškių lysvei dažniausiai reikalinga 6  metrų ilgio ir 3 metrų pločio plėvelė. Kita galimybė – neaustinės vilnos audinys. Jis dažniausiai parduodamos mažesniais vienetais, tad puikiai tinka medeliams uždengti. Perkant didesnį kiekį dažnai galima sumokėti mažiau, tad sekite mūsų svetainėje pateikiamą informaciją ir įsigykite reikia agroplėvelę už dar mažesnę kainą. Taip pat varijuoja ir plėvelės storis. Suprantama,  kad žiemai reikalingos storesnės plėvelės, vasarai puikiai tinka plonesnės.

Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo ar kainos – visada galite susisiekti su konsultantais, kurie patars dėl geriausios plėvelės pasirinkimo Jūsų atveju.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
 • Kam reikalinga agroplėvelė?

  Agroplėvelė skirta apsaugoti augalus nuo šalnų. Dažnai ja dengiami tokie augalai kaip rožės, didžialapė hortenzija ir panašiai.

 • Kaip naudoti agroplėvelę žiemos sezonu?

  Žiemą naudokite bent 30 g/m2 storio agroplėvelę. Užklokite augalą plėvele ir prispauskite spaustukais arba pritvirtinkite smeigėmis prie žemės.