Kamienų apsauga, Weissanstrich-Paste, 1,5 kg
star star star star star
0/5,0 (0 komentarai)
Prekės kodas: 2100/1

Kamienų apsauga, Weissanstrich-Paste, 1,5 kg

star star star star star
0/5,0 (0 komentarai)
Prekės kodas: 2100/1
12,70 € / vnt.
icon Prekė yra sandėlyje

Paruošta naudojimui 1.5 kg baltų dažų pasta. Apsauga nuo saulės, šalčio įtrūkimų bei pažeidimų. Pagaminta Vokietijoje.
Talpa
1,5 kg
Aprašymas
  • Naudojamas kaip dažai arba purškiklis vaismedžiams ir dekoratyviniams medžiams apsaugoti nuo šalčio ir dėl to kylančios žalos. 
  • Tinka visiems medžiams ir krūmams.
  • Atspindinti speciali danga apsaugo nuo vienpusio įkaitimo saulėtomis dienomis, taip apsaugodama audinio įtempimą ir plyšimus. Žievė išlieka nepažeista ir sveika. Kartu ši priemonė sumažina ankstyvą pumpurų išsiskleidimą, taigi ir žiedų nušalimo riziką pavasarį.

 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Naudojimo norma lygiai žievei apie 270 g/m² (1,5 kg iki 5,6 m² žievės plotui). Pašalinkite nuo kamieno palaidus žievės gabalus. Dažykite nuo kamieno apačios iki pagrindinių šakų. Galima naudoti ištisus metus aukštesnėje nei 0° C temperatūroje. Ypač svarbu nuo lapkričio iki kovo. Paskleidimo procesas: pasta yra tiksotropinė, tai reiškia, kad užtepus ji tampa tepama. Dažai nenuvarva. Jei reikia nudažyti didesnį kiekį, dažus galima skiesti vandeniu iki 1:2. Sausu oru išdžiūvimo laikas yra apie 2 val. Purškimas: dažus galima skiesti iki 1:3 ir tolygiai padengti kamieną naudojant sodo purkštuvo kalkių antgalį. Dėvėkite apsauginius akinius. Atliekų šalinimas: Vandeniu praskiestus likučius sunaudoti kuo greičiau. Likučius galima išmesti į buitines atliekas. Neužšaldyti. Balti dažai paprastai lėtai nuplaunami per kelis mėnesius, ir tai nėra defektas. Tai daroma sąmoningai, kad sodo estetika vasarą netrikdytų balti medžiai. Ilgai trunkantis lietus gali sukelti stipresnį nuplovimą, todėl nedažykite baltų dažų per anksti rudenį. Pastaba dėl pavojaus: Baltuose dažuose yra gesintų kalkių, rafinuoto natūralaus produkto (taip pat randama skiedinyje). Gesintos kalkės yra šarminės, todėl klasifikuojamos kaip „kenksmingos akims”. Dirgina tik dėl aukštos pH vertės, produkte nėra toksinių medžiagų. PAVOJUS. Sukelia rimtą akių pažeidimą. Sukelia odos dirginimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite visus kontaktinius lęšius. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra gesintų kalkių. UFI: 8410-ROR6-000E-EPMI.

Specifikacijos
Talpa 1,5 kg
Atsiliepimai
0
star star star star star
0/5,0 (0 komentarai)
Palikite atsiliepimą
5 žvaigždutės
0
4 žvaigždutės
0
3 žvaigždutės
0
2 žvaigždutės
0
1 žvaigždutės
0
0% pirkėjų, įvertinusių šią prekę, rekomenduoja!
Panašios prekės
Garantija ir informacija
Garantija

Šiam gaminiui taikoma standartinė garantija. Daugiau informacijos rasite čia.

Mokėjimo politika

Visą informaciją apie mokėjimo būdus rasite čia.

Grąžinimas

Per 14 dienų savo užsakymą galite atšaukti raštu, nurodydami priežastis. Daugiau informacijos rasite čia.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės