Dėl didelio užsakymų kiekio pristatymas gali vėluoti 2-3 dienas

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
199 €
Rūšiuoti:

Laistymo laikmatis

Automatizuokite laistymą šiltnamyje tam, kad sutaupytumėte laiko ir jėgų. Įrengtas laistymo laikmatis daržo ar šiltnamio laistymo sistemoje užtikrins pastovų ir kokybišką laistymą bei leis daugiau laiko skirti savo laisvalaikiui.

Net ir nesudėtingos laistymo sistemos gali būti valdomos automatiniu būdu, o tokie laistymo laikmačiai dažniausiai nereikalauja elektros energijos. Vis dėl to dažnas sodininkas įsivaizduoja, jog automatinis daržo laistymas yra brangus, tačiau mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite laistymo laikmačius, kurių kaina prasideda nuo 16 eurų.

Laistymo laikmačio paskirtis ir tipai

Laistymo laikmatis skirtas įjungti bei išjungti vandens padavimą į laistymo sistemą. Jų rasite skirtingų rūšių, pritaikytų kiekvieno sodininko poreikiams:

Mechaninis valdiklis (laikmatis) – išjungs Jūsų laistymo sistemą po nustatyto laiko tarpo, tačiau tokį laikmatį turėsite įjungti rankiniu būdu prieš kiekvieną laistymą. Dažniausiai šie laikmačiai reikalauja bent 2 -  3 bar slėgio, todėl atkreipkite dėmesį, kad jie yra netinkami laistymui nuo vandens talpos. Tai puikus pasirinkimas, jeigu pamirštate išjungti laistymo sistemas ar perlaistote savo augalus.

Elektroninis valdiklis (laikmatis) – tai automatinis valdiklis, kuriame galite suprogramuoti laistymo pradžią ir pabaigą. Šie laistymo laikmačiai dažniausiai turi ekranus, kuriuose matysite laiką bei galėsite nusistatyti laistymo trukmę bei dažnį. Taip pat, kai kurie laikmačiai turi galimybę prijungti lietaus daviklį, kuris lyjant lietui nutrauks laistymo grandinę

Gravitacinis valdiklis (laikmatis) – skirtas laistantiems nuo vandens talpos be papildomų vandens siurblių. Šių laikmačių svarbiausias skiriamasis bruožas tas, kad jie veikia nuo 0 bar, tad vandens talpą užtenka iškelti į 1 metro aukštį, kad visa laistymo sistema veiktų puikiai. Jeigu kitų techninių apribojimų gravitaciniam valdikliui nėra taikoma, tuomet jį galite prijungti taip pat prie vandentiekio.

Elektroninis valdiklis (laikmatis) su Bluetooth ryšiu – šis valdiklis reikalauja bent 2 – 3 bar slėgio tam, kad veiktų tinkamai. Šis valdiklis gali būti programuojamas ir valdomas telefonu per Bluetooth ryšį.

Laistymo laikmačio priežiūra

Tam, kad laistymo laikmatis tarnautų daugelį sezonų būtina tinkama priežiūra. Jeigu Jūsų vandens šaltinio vanduo nėra švarus arba laistote nuo vandens talpos, tuomet būtinai naudokite vandens filtrą. Filtras turi būti montuojamas prieš valdiklį.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad visi laistymo laikmačiai turi būti demontuoti ir laikomi šiltoje patalpoje šaltuoju metu laiku. Rekomenduojame nelaukti pirmųjų šalnų ir laikmačius demontuoti rudens pradžioje.

Rinkdamiesi vietą laistymo laikmačiui venkite jį montuoti šuliniuose ar kitose vietose, kur yra aukštas drėgmės lygis.

MAIDINA laistymo laikmačiai tai kokybė patikrinta laiko. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės gamintojų ORBIT, Jardibric, Galcon ir kitus laistymo laikmačius. Jeigu negalite išsirinkti tinkamo laistymo laikmačio arba abejojate savo pasirinkimu, siūlome pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais, kurie padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kas yra laistymo laikmatis?

    Laistymo laikmatis tai valdiklis veikiantis nuo baterijų. Jis atidaro ir uždaro laistymo sistemą pagal nustatytą laiką. Laistymo laikmačiai gali būti vienos arba kelių atskirų laistymo zonų.

  • Kuo skiriasi mechaninis ir elektroninis laistymo laikmatis?

    Mechaninį laistymo laikmatį kiekvieną kartą turite rankiniu būdu atsukti, nustatyti norimą laistymo laiką ir jis uždarys laistymą po nustatyto laiko. Tuo tarpu elektroninis laistymo laikmatis sistemą atidarys ir uždarys pats pagal jūsų iš anksto numatytą programą.