Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
65 €
Rūšiuoti:
Purkštuvas 233B
Purkštuvas 233B
38,00 €
 • 1
 • 2
 • 3
 • >
 • žiūrėti visus
 • NaanDanJain

  NaanDanJain tai laistymo prekių įmonė, kuri siūlo platų ekonomiškų gaminių pasirinkimą. Turėdami daugiau nei 80 metų patirtį ir tiekdami savo prekes į daugiau nei 120 šalių, įmonė vienija visame pasaulyje daugybę ūkininkų ir mėgėjų sodininkų. Gamintojas siūlo aukščiausios kokybės laistymo sprendimus, tad kiekvienas ras prekę, kuri tenkins jo norus. Įmonės patirtis ir prekės prisideda prie didelės pasaulinės problemos sprendimo – maisto trūkumo. Sparčiai didėjant gyventojų skaičiui mūsų planetoje maisto poreikis yra vis didesnis ir didesnis. Kokybiškas ir tikslus laistymas padeda sulaukti gausesnio derliaus, sutaupyti vandens, fizinių jėgų bei brangaus laiko.

  2007 m. susijungus NaanDan (Izraelis) ir Jain Irrigation Systems LTD (Indija) buvo sukurta labai stipri ir konkurencinga bendra kompanija (iš pradžių įmonė kiek kitaip vadinosi). Prekiaujama: purkštukais, filtrais, vožtuvais, lašintuvais ir dar daug kitų laistymo prekių.

  Turėdama 14 dukterinių įmonių, daugybę tarptautinių gamyklų ir tarptautinį prekybos atstovų tinklą, kompanija turi užėmusi tvirtą poziciją tarp laistymo prekių tiekėjų visuose žemynuose. NaanDanJain technologijos, įdiegtos aukščiausios kvalifikacijos specialistų, atitinka griežtus ISO 9001:2015 kokybės ir inžinerijos standartus. Įmonės sprendimai susiję su prekėmis yra pagrįsti žiniomis, kurias sukaupė pasaulyje pripažinta žemės ūkio ekspertų, projektuotojų ir technologų komanda.