Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
410 €
Rūšiuoti:

Hidrocikloniniai smėlio separatoriai

Hidrocikloninis smėlio separatorius yra skirtas gaudyti smėlį ir apsaugoti kapiliarinę drėkinimo sistemą nuo mechaninių nešvarumų.

Veikimo principas: smėlio filtras naudojant išcentrinę jėgą, atsirandančią dėl korpuso geometrijos, leidžia atskirti sunkias daleles, kurių tankis yra didesnis nei filtruojamas skystis. Polimerinės medžiagos, iš kurių yra pagamintas smėlio separatorius, žymiai pagerina šio produkto eksploatacines savybes, daro garantuotą atsparumą korozijai ir rūdims bei užtikrina visiška saugumą, dėl to smėlio filtras tinkamas naudoti buityje, žemės ūkyje ar pramonėje.

Pas mus rasite įsigyti šių parametrų hidrocikloninius filtrus:

  • Pajungimas – 1, maksimalus debitas – 1,7 l/s, filtravimo frakcija – iki 70 mikronų, maksimalus darbinis slėgis – 5 barai.
  • Pajungimas – 2, maksimalus debitas – 30 m3/val, filtravimo frakcija – iki 70 mikronų, maksimalus darbinis slėgis – 5 barai.
  • Pajungimas – 3, maksimalus debitas – 50 m3/val, filtravimo frakcija – iki 70 mikronų, maksimalus darbinis slėgis – 5 barai.

Kaip matote, turime pačių įvairiausių ir skirtingų modelių filtrų, todėl kiekvienas galės rasti, tai ko ieško. Jeigu nežinote kokį filtrą išsirinkti ar reikia patarimo kokiu kitu klausimu, lauksime Jūsų susisiekiant su mūsų specialistais. Visas prekes galite įsigyti internetu, telefonu ar atvykę pas mus -  Kauno g. 3, Vilnius.

„MAIDINA“ – puikus kainos ir kokybės santykis!