Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
9710 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
trenšeris
Užsakoma prekė
trenšeris
Užsakoma prekė
Kelmų drožtuvas, 10,4 kW
Užsakoma prekė
Kelmų drožtuvas, 14,2 kW
Užsakoma prekė
Kelmų drožtuvas, 18,6 kW
Užsakoma prekė
Kelmų drožtuvas
Kelmų drožtuvas, 8,7 kW
4 819,00 €
Užsakoma prekė
Sodo siurblys, 21 kW
Sodo siurblys, 21 kW
7 997,00 €
Užsakoma prekė
Velėnos pjoviklis

Sodo technika

LASKI sodo technika skirta laistymo sistemų montuotojams, apželdintojams, statybininkams bei miškininkams. LASKI – tai išbandyta čekiška kokybė, optimali investicija ir puiki pagalba Jūsų darbui. MAIDINA  jau daug metų tiekia įvairią techniką: kelmų drožtuvus (freza), trenšerius, sodo siurblius, šakų smulkintuvus, velėnos pjovimo mašinas. Nedidelė, bet patikima investicija, mažos kuro sąnaudos duoda puikų ekonominį efektą. Garantuojame greitą atsarginių detalių pristatymą ir siūlome LASKI įrangos techninio aptarnavimo paslaugas. Visa LASKI sodo technika yra benzininė, naudojamas Natural 95 benzinas. Pravartu būtų aptarti kiekvieną prekių rūšį, sužinoti kam skirta, kuom naudinga ir apmąstyti apie sodos technikos įsigijimą.


Griovelių kasimo mašinos – kitaip dar vadinamos trenšeriais. Griovelių kasimo mašinos skirtos kasti griovelius dažniausiai tam, kad padaryti laistymo sistemą. Tokiu atveju dažniausiai yra užkasami laistymo sistemos vamzdžiai, kabeliai. Mes galime pasiūlyti dviejų tipų griovelių kasimo mašinų: savaeigių ir nesavaeigių. Savaeigės – tai sava eiga, pats „judantis“ trenšeris, kurio nereikia traukti. Savaeigės griovelių kasimo mašinos yra itin patogios ir sutaupančios daug jėgų. Nesavaeigės – žmogaus pagalba valdoma, stumiama griovelių kasimo mašina.


Kelmų drožtuvai – skirti smulkinti kelmus. Turime nemažą pasirinkimą kelmų drožtuvų, kurie gali smulkinti kelmus nuo 0,3 iki 0,8 metro skersmens. Praverčia miškininkystės sferoje.


Šakų smulkintuvas – tai prietaisas skirtas žievės, smulkių šakų ir kitų medienos atliekų perdirbimui. Praverčia dideliuose sklypuose ir dirbantiems miškininkystės sferoje.


Sodo siurbliai – tai siurbliai, kurie dažniausiai yra naudojami soduose ir parkuose norint greitai ir kokybiškai pašalinti susirinkusią didelę lapų krūvą rudenį.


Velėnos pjovimo mašina – tai prietaisas palengvinantis darbą keičiant  velėną. Sklype paklota velėna užtikrina geresnę kokybę ir greitesnį rezultatą negu užsėtos vejos. Velėnos pjovimo mašina užtikrina greitą ir kokybišką senos velėnos nuėmimą su trupučiu dirvožemio. Jei sklypas yra didesnis nei 30 kvadratinių metrų, patartina naudoti velėnos pjovimo mašiną, kad tolygiai pašalintumėte žolę.


Nors akcijų šios kategorijos prekėms netaikome, kadangi tai yra užsakomos prekės, tačiau jų kainos ir kokybės santykis pasiteisina. Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt mažąją techniką iš karto nusipirkti negalima, tačiau galima pateikti užklausą per internetinę parduotuvę ar parašius mums elektroninį laišką į info@maidina.lt dominančios technikos modelį ar atsarginių detalių modelį. Pristatymo terminas - 30 darbo dienų, bet atvykus prekėms anksčiau, susisiekiame su klientais iš karto gavus prekę. Kilus klausimams ar prireikus konsultacijos, visada galite kreiptis į MAIDINA specialistus. Konsultuojame tiek nuotoliniu būdu el. paštu, telefonu ar per gyvo bendravimo (angl. online) programėlę, tiek gyvai mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: Kauno g. 34.