Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
330 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
Vandens kolonėlė su kriaukle Roma
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Vandens kolonėlės

  Turite sode ar savo kieme ne itin išvaizdų vandens čiaupą? Norite savo sodo ar kiemą pagražinti? Vis dažniau būnant lauke prireikia vandens šaltinio? Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo itin didelį pasirinkimą įvairiausių dekoratyvinių vandens kolonėlių. Vandens kolonėlės Jums pravers sode, jeigu norite greitai ir patogiai: nusiplauti nešvarias rankas ar kojas/batus, nuplauti sodo įrankius, įsipilti vandens į laistytuvą ar kibirą bei nusiplauti daržoves/vaisius. Vandens kolonėlė gali būti ne tik praktiškas daiktas, bet ir sodo puošmena, kuri pavers Jūsų kiemą išskirtiniu. Galima rinktis iš dviejų formų vandens kolonėlių: nuožulnių ir tiesių. Pas mus galite rasti nuo 66 iki 100 cm aukščio metalines vandens kolonėles, todėl kiekvienas turės iš ko pasirinkti. Turime dekoratyvinių vandens kolonėlių ir su apačioje sujungta kriaukle. Priklausomai nuo pasirinktos kolonėlės, kai kurių vandens kolonėlių kranelio vieta gali būti iš šono ar apačios. Prie kolonėlės, kuri su kraneliu iš šono labai patogiai ir greitai galite prijungti laistymo žarną.

  Vandens kolonėlės dar gali būti skirstomos pagal iš ko yra pagamintos ir kokio dizaino. MAIDINA elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti:

  - Plieno vandens kolonėles – sandarios, lengvai montuojamos, nerūdijančio plieno.
  - Polietileno vandens kolonėlės plieno imitacijos – stilingos, tvirtos, nepermatomos medžiagos.
  - Polietileno vandens kolonėles medienos imitacijos – vienos iš populiariausių, tamsaus ir šviesaus medžio imitacijos, stilingo dizaino.
  - Polietileno vandens kolonėles granito imitacijostaip pat vienos iš populiariausių, tamsaus ir šviesaus granito imitacijos, modernios, praktiškos.
  - Polietileno vandens kolonėles akmens imitacijos – su įdomaus dizaino kraneliu, aukštos kokybės medžiagos, išskirtinio modelio.

  Vandens kolonėlės iš polietileno yra tikrai aukštos kokybės plastiko, patvarios, todėl galite būti garantuoti prekių ilgaamžiškumu. Visos vandens kolonėlės yra atsparios visoms oro temperatūros ir jų sąlygoms.

  Užsisakykite prekes internetu ir pristatysime Jums prekes Jūsų nurodytu adresu per kelias dienas. Jei norite gyvai apžiūrėti prekes ar dar pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais, atvykite pas mus Vilniuje adresu: Kauno g. 34.

  MAIDINA prekiauja laistymo sistemomis ir kitomis sodo prekėmis jau daugiau nei 23 metus. Pas mus rasite tik kokybišką, patvarią, mūsų išbandytą produkciją itin patraukliomis rinkos kainomis.