Norėdami gauti vejos ar žemės ūkio laistymo sistemos pasiūlymą rašykite mums info@maidina.lt

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
5 €
Rūšiuoti:

Krepšiai vandens augalams

Nieko nėra smagiau už šiltą vasaros vakarą praleistą savo kieme ar terasoje. O jeigu dar turite baseinėlį ar tvenkinuką, greičiausiai prie jo norisi ramiai ilsėtis kiekvieną vakarą. Jūsų tvenkinį papuoš įvairūs vandens augalai, o kad jiems būtų lengviau prigyti ir augti vandenyje, turime jiems skirtų auginti vandens augalų krepšių. Prieš perkant vandens augalus būtinai atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą sodinimo gylį. Įvertinkite, ar Jūsų dirbtinio ar natūralaus tvenkinio gylis tiks Jūsų norimam augalui. Tvenkiniuose vis dar išlieka populiariausia auginti: vandens lelijas, ajerus, vandens hiacintus, paprastąsias lūgnes, meldus ir t.t. Krepšiai vandens augalams geriausiai tiks sodinti vandens lelijas. Sodinimo principas yra labai paprastas: įtiesiam į krepšį geotekstilę ir pilam žemes, pasodinam augalą ir įleidžiam į vandenį. Krepšys neturėtų nugrimzti į tvenkinio dugną, o plūduriuoti paviršiuje. Pasodinus augalus į vandens krepšius, juos labai lengva paruošti ir žiemos sezonui. Atėjus šaltajam sezonui, krepšius su vandens lelijomis būtina nuleisti giliau nei 1,5 m, jei norite, kad augalų nesunaikintų įšalas. Turint dirbtinį tvenkinį, kuris nesiekia 1,5 m gylio, žiemos laikotarpiui vandens lelijas būtina ištraukti su visu krepšiu ar įdėti į kibirą ir nunešti į rūsį (turi būti patalpoje mažiau nei dešimt laipsnių šilumos). Kitus augalus galima, kuriems trūksta gylio, per žiemą su vazonėliais įkasti į daržą ar alpinariumą. Pavasarį augalus galėsite sugrąžinti į tvenkinį.

Mūsų elektroninė parduotuvė prekiauja įvairių dydžių, keturkampiais ir apvaliais krepšiais vandens augalams auginti, tad kiekvienas ras iš ko pasirinkti, pagal savo norus. Turime šių matmenų krepšių: 13x10, 11x11x11, 19x19x19, 22x12, 23x23x13, 40x28 cm. Visi krepšiai yra iš tvirto plastiko.

MAIDINA prekiauja kokybiškomis, ilgaamžėmis, naujausiomis prekėmis, patraukliausiomis kainomis. Vis dar trūksta informacijos apie vandens augalų krepšius? Ar galbūt norite išsamesnės konsultacijos kitais klausimais? Drąsiai kreipkitės į MAIDINA specialistus internetu, telefonu ar atvykę į mūsų biurą Vilniuje: Kauno g. 34.