Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės numatytą tvarką aptarnauti fizinėje parduotuvėje galėsime turinčius galimybių pasą

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1050 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
PVC plėvelė
Užsakoma prekė
Plėvelė PVC
Užsakoma prekė
PVC plėvelė
Užsakoma prekė
PVC plėvelė, plotis 4 m
Užsakoma prekė
Plėvelė PVC
Užsakoma prekė
PVC plėvelė

PVC plėvelės

PVC plėvelė – tai juodos spalvos plėvelė skirta dekoratyviniams tvenkiniams ar baseinas įrengti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių pločių PVC plėvelių: 2 metrų, 6 metrų, 8 metrų, 10 metrų ir 12 metrų pločio. Visos mūsų siūlomos PVC plėvelės yra juodos spalvos, 0,50 mm storio. PVC plėvelė taip pat gali būti naudojama norint įsirengti krioklius, alpinariumus. PVC plėvelė dar vadinami hidroizoliacinė danga, kadangi ji užtikrina vandens hidroizoliaciją įvairiuose vandens telkiniuose. Prieš įsigyjant PVC plėvelė būtinai apskaičiuokite kokio pločio plėvelės reikės. Reikia atkreipti dėmesį ne tik į planuojamo vandens telkinio plotį, bet ir gylį bei taip pat nepamiršti papildomai paskaičiuoti kraštus. PVC plėvelė yra ilgaamžiška, tačiau siūlome kartu naudoti veltinį patiesalą, kuris prailgins PVC plėvelės tarnavimo trukmę bei palengvins telkinio priežiūrą.
Prieš įsigyjant PVC plėvelę, siūlome pasitarti su specialistais. MAIDINA specialistai konsultuoja tiek nuotoliniu būdu, tiek fizinėje parduotuvėje. Apžiūrėti, pačiupinėti prekes galite Vilniuje, Kauno g. 34. Taip pat prekes galima įsigyti internetu, per mūsų internetinę parduotuvę laistymoiranga.lt. Prekes, kurias turime sandėlyje, pristatome visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas. Kainos internetine ir fizinėje parduotuvėje nesiskiria, tad galite išsirinkti Jums patogų prekių įsigijimo būdą.