Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
24 €
Rūšiuoti:
pasiūlymas
-50%
Apsauga fontano siurbliui
Apsauga fontano siurbliui
23,50 € 47,00 €

Tvenkinių įranga

GENAP plėvelė skirta dekoratyviniams baseinams, tvenkiniams. Genap produkcija – tai olandiška kokybė atitinkanti pačius griežčiausius kokybės reikalavimus. Naudojamos medžiagos yra ilgalaikės, labai patvarios, nekenksmingos aplinkai, pasižymi itin aukštu atsparumu užteršimams, ultravioletiniams spinduliams, chemikalams. Turi tarptautinius kokybės sertifikatus: KIWA, ATA (geriamajam vandeniui), FDA. Didelis plėvelės pasirinkimas atitiks visus Jūsų pageidavimus. Siūlome plėveles, pagamintas iš skirtingų medžiagų. Pirkėjams, pageidaujantiems nestandartinės formos arba ypač didelių išmatavimų plėvelę, rekomenduojama nemokama paslauga – plėvelės paruošimas pagal reikiamą konfigūraciją gamintojo cechuose, kad būtų užtikrintas siūlų sandarumas ir plėvelės tarnavimo ilgaamžiškumas.

EPDM geomembrana. Geras tvenkinys prasideda nuo tinkamiausios dangos pasirinkimo, kuri gali nulemti, kad ne tik augalai puikiai vešės, tačiau ir tvenkinyje esantis vanduo nedings per labai kaitrias dienas. MAIDINA prekiauja puikios kokybės ir labai tvirtomis EPDM GEOMEMBRANOMIS, kurios pritaikytos būtent tvenkiniams. Pagal poreikius galite rasti Jums labiausiai tinkamo pločio ir spalvos membranas. Jos yra atsparios UV spinduliams, tad tvenkiniai gali būti formuojami net ir atokiose vietose. Taip pat, net ir labai neįprastų temperatūrų metu – jos visiškai nekeičia savo funkcionalumo, tad nesvarbu, ar lauke yra labai karšta, ar labai šalta. Būtinai susipažinkite ir su storio niuansais, kurie gali varijuoti. Siūlome rinktis kokybę, kuri Jums tarnaus ne vienerius metus ir padės džiaugtis nuostabiai atrodančiu baseinu.

Plėvelė PVC. Tvenkinių įranga neapsieina ir be PVC plėvelės, kuri padengia tvenkinio paviršių taip garantuodama, kad net ir pačiuose mažiausiuose ir negiliausiuose tvenkinukuose vandens visada bus. Plėvelė PVC tarnaus ilgiau, jeigu kartu su ja naudosite ir veltinį patiesalą. Jis garantuoja, kad plėvelė tarnaus kur kas ilgiau, tad tuo pačiu ir tvenkinys reikalaus mažiau priežiūros.

Sodo baseinai. Žinoma, dekoratyvinio tvenkinio kūrimas prasideda nuo tinkamiausio sodo baseino formos pasirinkimo. Jeigu nenorite kasti žemės, pirkti plėvelių ir kiekvienais metais bandyti pildyti baseiną vandeniu, kadangi dalis jo gali paprasčiausiai susigerti žemėse – tokiu atveju labai puikus pasirinkimas yra plastikiniai baseinai. Tokiu atveju dekoratyvinio baseino įrengimas tarnaus ypač ilgai, o jo kūrimas reikalaus labai mažai laiko. MAIDINA nuolatos atnaujina savo katalogą, tad jeigu šiuo metu nematote tokio sodo baseino, kokio norite – užsukite rytoj. Dar greitesnis variantas – susisiekite su MAIDINA profesionalais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus, pateiks rekomendacijas bei padės rasti tokį baseiną, koks Jums labiausiai tinka. Galiausiai, specialistai greta tvenkinio kūrimo darbų kartu suteiks papildomas rekomendacijas, kurios padės tinkamai puoselėti savo sodą.

Rezervuarai fontanams. Tvenkinių įranga apima ir specialius rezervuarus, kuriuose yra montuojami vandens siurbliai fontanams. Skirtingo tipo rezervuarai skirti skirtingo dydžio bei kitų charakteristikų vandens siurbliui montuoti, tad jeigu šioje sferoje nusimatote gana mažai – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus. Rezervuarai fontanams parduodami kartu su dangčiais bei atramomis, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą, kuris leistų įrangai puikiai veikti ir tuo pačiu gauti maksimalų saugumą bei patogią priežiūrą, kai jos prireiks.

Tvenkinių filtrai. Tvenkinių įrangoms būtini ir kokybiški filtrai, kurie pasirūpina, kad tvenkinyje esantis vanduo bus švarus. Tai aktualu ne tik dėl estetinių niuansų, tačiau ir siekiant auginti tam tikrus augalus bei gyvūnus. Šiais laikais tvenkinys be filtrų neatrodys  puikiai, kadangi dėl tiesioginių saulės spindulių, kurie yra reikalingi augmenijai, vanduo pradeda žaliuoti, jame dažnai apsigyvena įvairūs vabalai, kuriuos panaikinti yra sunku. MAIDINA vandens filtrai yra labai įvairūs, tad priklausomai nuo reikalingos įrangos galingumo bei kitų charakteristikų įsigykite geriausią, kuris tarnaus ilgiausiai.

Tvenkinių aksesuarai. Kokybiškas baseino įrengimas neatsiejamas nuo smulkmenų. Štai tvenkinių įranga apima ir tvenkiniams skirtus aksesuarus, kurie suteikia bendram vaizdui daugiau estetikos. Tai gali būti: džiūto pluošto tinklas, maitinimo žiedas, plūduriuojanti augalų salelė ir kitos detalės. Katalogas nuolatos pildomas.

Krepšiai vandens augalams. Viena būtiniausių tvenkinio įrangų yra krepšiai, kuriuose bus auginami įvairūs vandens augalai. MAIDINA pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas pagal savo baseino dydį bei planuojamą auginti augalą ras ir sau labiausiai tinkamą krepšį. Skiriasi ne tik jų talpa, tačiau ir forma, kuri taip pat dažniausiai pritaikoma prie tvenkinio. Pavyzdžiui, kai reikia, kad apvalaus baseino šonai būtų puošti lelijomis, kurios gulėtų paraleliai su baseino linijomis – tokiu atveju labiausiai pasitarnauja apvalūs krepšeliai. Tuo tarpu kvadratiniai labai puikiai tinka kampuoto stiliaus baseinuose arba jų viduryje. Juolab, ieškodami tinkamiausio krepšio būtinai įvertinkite dydžio aspektus. Neverta mažų augaliukų sodinti į labai didelius krepšius, kurie vandenyje tik užims vietą, tačiau neatneš jokios naudos. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai planuojate auginti žuvis. Svarbu, kad jos turėtų kuo daugiau erdvės plaukiojimui. Žiūrėkite, kad krepšys užimtų kuo mažiau nereikalingos vietos, augalai vešėtų, žuvys nardytų.

Siurbliai fontanams. Kokybiška tvenkinio įranga neatsiejama ir nuo siurblių, kurie skirti fontanams. MAIDINA taip pat siūlo labai plačią pasiūlą kiekvieno asmens poreikiams patenkinti. Pasitikėkite olandiška tradicija, kuri garantuoja, kad įranga Jums tarnaus puikiai. Svarbiausia, kad ji nekels jokių nesklandumų, nereikalaus papildomos priežiūros, puikiai atitiks jai paskirtą darbą.

MAIDINA siurbliai fontanams:

  1. Labai efektyvūs ir patikimi, tad tarnaus ilgai.
  2. Nereikalauja didelių energijos sąnaudų, tad yra ypač ekonomiški.
  3. Lengvas reguliavimas suteikia galimybę nusistatyti norimą siurbliuko funkciją.
  4. Didelis privalumas, kad įranga labai paprastai montuojama. Tam nereikia specialisto pagalbos. Su instrukcija viską nesunkiai atliksite ir pats.
  5. Pasiūla plati. Vieni siurbliai labiausiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalingas negalingas ir nedidelis siurblys, kai tuo tarpu dideliems baseinams reikalingas galingas ir didelis siurblys.
  6. Į komplektą įeina viskas, ko reikia, kad siurblys puikiai veiktų.

Užsisakius tvenkinių įrangos dalis – MAIDINA jas pristatys vos per kelias dienas, nes mums svarbiausia, kad norai kuo greičiau virstų realybe. Didžioji dalis įrangos tvenkiniams vežama pagal užsakymą, todėl reiktų, kad siųstumėte užklausą. Užsakytos prekės yra pristatomos į bet kurį Lietuvos miestą, tad visiškai nesvarbu, gyvenate Vilniuje, Klaipėdoje ar Kaune. Užsakytai produkcijai yra suteikiama garantija, tad tai leis labiau pasitikėti prekybos vieta. Tvenkinių įranga ir jos priedai yra pristatomi tvarkingai, supakuoti taip, kad kelionės metu jiems nieko nenutiktų. Papildomai susisiekus su mūsų specialistais galite gauti išsamias konsultacijos, kurios padės jums apsispręsti ne tik dėl dalių pasirinkimo, tačiau taip pat ir komplektavimo, įrengimo bei priežiūros.