Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
5 €
Rūšiuoti:
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Sujungimai mikrožarnai 7x4 mm

  Mikrožarnelė 7x4 mm yra naudojama su mikropurkštuvais,  pakabinamais purkštuvais ar lašintuvais. Mikrožarnelė pravers norint palaikyti šiltnamyje drėgno oro cirkuliaciją ar palaistyti pakabinamas bei pastatomas vazonines gėles. Mikrožarnelė yra lanksti,  plonytė, todėl ne tokia pastebima, bet jei yra poreikis, galima papildomai ir užkasti.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausių sujungimų skirtų mikrožarnai: alkūnių, keturšakių, trišakių, laikiklių, kamštukų, skylamušių, sujungimų, prailgintuvų.

  Kamštukai

  Šios detalės padės lengvai užaklinti skyles pradurtas skylamušiu netinkamose vietose LDPE vamzdžiuose bei užaklinti pačią mikrožarnelę.

  Laikikliai

  Skirti pritvirtinti mikrožarnelę, kad laikytųsi stabiliai.

  Alkūnės

  Alkūnės pagalba galėsite nesunkiai padaryti su mikrožarnele 90 laipsnių kampą.

  Keturšakiai

  Šiomis detalėmis su mikrožarnele padarysite 4 dalių iššsišakojimą.

  Trišakiai

  Šios detalės skirtos su mikrožarnele padaryti 3 dalių išsišakojimą.

  Skylamušiai

  Skirti lengvai padaryti skylutes 7mm x 4mm mikrožarnai. Jokiu būdu skylučių negalima daryti su grąžtu.

  Sujungimai

  Sujungimai pagelbės, kaip remontinė mova žarnelei 7 mm x 4 mm. Be to, turime įvairių kitokių pajungimų mikrožarnelei.

  Prailgintuvai

  Prailgintuvai gali būti naudojami su purkštuvais CENTURION. Purkštuvą įtaisykite į prailgintuvą, pajunkite mikrožarnelę ir pastatykite purkštuvą stovelio pagalba.

  Kaip matote, turime pačių įvairiausių mikrožarnelei 7x4 mm skirtų sujungimų, todėl kiekvienas galės rasti tai ko ieško. Jeigu nežinote kokią detalę išsirinkti ar reikia patarimo kokiu kitu laistymo klausimu, lauksime Jūsų susisiekiant su mūsų specialistais. Visas prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje, telefonu ar atvykę pas mus -  Kauno g. 3, Vilniuje. Jūsų patogumui, kainos elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje – nesiskiria. Užsisakę internetu, prekes gausite vos per kelias darbo dienas.

  MAIDINA – puikus kainos ir kokybės santykis!