Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
6 €
Rūšiuoti:

Užsukamos sąvaržos

Užsukama sąvarža - tai metalinis apvalus varžtas skirtas dar labiau sutvirtinti laistymo žarnos ar vamzdžio sujungimą. Sutvirtinus sąvaržos pagalba vamzdžio ar laistymo žarnos sujungimą, sistema gali atlaikyti žymiai didesnį vandens slėgį. Jeigu be sąvaržos bandysite vamzdžiui ar žarnai suteikti per didelį vandens slėgį, sistema sulūš ar suplyš, tad užtruksite daug laiko sistemos montavimui iš naujo ir išleisite papildomų pinigų naujų medžiagų pirkimui. Apsisaugokite nuo nereikalingų rūpesčių – naudokite sąvaržas.

Turime šių dydžių užsukamų sąvaržų:

12-22 mm, 20-32 mm, 40-60 mm, 50-70 mm, 52-55 mm, 64-67 mm, 68-73 mm, 74-79 mm, 95-105 mm, 98-103 mm, 90- 110 mm.

Sąvaržos pagamintos iš aukštos kokybės plieno. Nuo korozijos sąvaržas apsaugo vientisas cinko sluoksnis. Prisitaikanti prie vamzdžio ar laistymo žarnos sąvaržos forma apsaugo vamzdžius ir žarnas nuo įpjovimų ir pažeidimų montavimo ir viso tolimesnio naudojimo metu.

Perskaitėte, bet vis tiek liko neaiškumų susijusių su sąvaržomis ar kitomis mūsų prekėmis? Kreipkitės į mus internetu, telefonu ar gyvai atvykę pas mus adresu: Kauno g. 34, Vilniuje ir mūsų laistymo specialistai mielai Jums patars visais laistymo klausimais. Prekes galite įsigyti internetu (siunčiame per kurjerius visoje Lietuvoje) ir atvykę pas mus į parduotuvę Vilniuje.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.