Norėdami gauti vejos ar žemės ūkio laistymo sistemos pasiūlymą rašykite mums info@maidina.lt

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1 €
Rūšiuoti:

Užspaudžiamos sąvaržos

Užspaudžiama sąvarža, tai metalinis varžtas skirtas dar labiau sutvirtinti laistymo žarnos ar vamzdžio sujungimą. Vamzdžius sujungus su ID sujungimais, jie atlaiko maksimaliai iki 1 baro slėgį, o sutvirtinus sujungimą papildomai dar su sąvarža įmanoma atlaikyti, net iki 4 barų slėgį.

Taip pat sąvaržas yra pravartu turėti, kai norima užspausti laistymo žarną prie vandens šaltinio. Nuo žarną užplūdusio vandens sukelto didelio slėgio dažnai žarna nukrenta ar nuslysta, bet užspausta sąvarža padės žarnai atlaikyti padidėjusį vandens slėgį.

Prekiaujame iš nerūdijančio plieno pagamintomis užspaudžiamomis sąvaržomis: 23,8 – 26, 4 mm ir 25 -27,8 mm dydžio. Plotis – 7 mm. Sąvaržos turi vidinį apsauginį žiedą, saugantį vamzdį ir žarną nuo įpjovimų ir kitų pažeidimų.

Susidomėjote šiomis sąvaržomis ar kažkokia kita preke? Jūsų patogumui, visas prekes įsigyti galite neišėję iš namų – internetinėje mūsų parduotuvėje. Jei iškilo kokių nors klausimų, kreipkitės į mus – MAIDINA“ darbuotojus, kurie atsakys į visus Jūsų klausimus. Mūsų įmonė prekiauja, tik pačių garsiausių gamintojų prekėmis, todėl esame visiškai garantuoti ne tik aukšta kokybe, bet ir patraukliomis kainomis.