Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
199 €
Rūšiuoti:
Aklė 20 mm
QJ Aklė 20 mm
0,80 €
Skylamušis 3mm
Skylamušis 3mm
3,30 €
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Papildoma komplektacija (vandentiekio rinkinio)

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti papildomą komplektaciją "Laistymo padėjėjui", jeigu norite praplėsti, papildyti arba patobulinti jau turimą šiltnamio laistymo sistemą. Siūlome įvairių rūšių ir matmenų sujungimų, trišakių, aklių, alkūnių, filtrų bei kitų priedų.


  Šioje prekių kategorijoje rasite papildomas detales skirtas tik šiltnamio laistymo rinkiniams nuo vandentiekio slėgio. Papildoma komplektacija (vandentiekio rinkiniui) reikalinga, norint praplėsti, pakeisti detales šiltnamio laistymo sistemos.

  Papildomoje komplektacijoje (vandentiekio rinkiniui) rasite valdiklius, kurie leis automatizuoti laistymo sistemą, tai itin patogu, kai esate išvykę. Valdiklių nuo vandentiekio yra keletas rūšių: paprastas dviejų „ratukų“ valdymas, valdymas pagal nustatytą laiką, mechaninis (pusiau automatinis) valdiklis ar dviejų ir net keturių zonų laistymo valdiklis, su kuriais galima palaistyti net kelis šiltnamius ar kitas lauko erdves, tad tikrai išsirinksite tinkamą valdiklį, pagal savo poreikius.

  Taip pat, rasite filtrą, kuris padės sistemai ne taip greitai apsinešti nuo mechaninių nešvarumų, jeigu vandentiekio vanduo nėra švarus. Atminkite, filtras padeda surinkti tokius nešvarumus kaip: dumbliai, smėlis ir panašios nuosėdos, tačiau šie filtrai nepadės apsaugoti laistymo sistemos nuo kalkių ar geležies.


  Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt rasite visų prekių, papildomos komplektacijos (vandentiekio rinkiniui) detalių kainas. Patogu užsakyti internetu! Siunčiame prekes į paštomatus ar pristatome į namus su kurjerių tarnyba. Greitas pristatymas, užsakymas paruošiamas, išsiunčiamas ir pristatomas per 1-2 darbo dienas, patogu užsakyti internetu, neišėjus iš namų.