Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
90 €
Rūšiuoti:
Aklė 20 mm
QJ Aklė 20 mm
0,80 €
pasiūlymas
-45%
su defektu
pasiūlymas
-30%
su defektu
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Papildoma komplektacija (gravitacinio rinkinio)

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti papildomą komplektaciją "Laistymo padėjėjui", norint jį praplėsti. Siūlome įvairių rūšių ir matmenų sujungimų, trišakių, aklių, alkūnių, filtrų bei kitų priedų.


  Papildoma komplektacija (gravitacinio rinkinio) reikalinga tada, kai Jums neužtenka bazinės komplektacijos laistymo sistemos rinkinio. Dažniausiai sodininkams pritrūksta vamzdžio, papildomų jungčių, išsišakojimų, jeigu šiltnamyje yra daugiau nei 4 eilėmis susodinti augalai. Tuo pačiu reikia nepamiršti įsigyti ir aklių, kurios uždaro vamzdį gale, kad nebėgtų vanduo.

  Jeigu Jūsų šiltnamis didelis, jums prireiks ir pačių laistymo taškų, mazgų arba lašelinės juostos, tai priklauso nuo to, koks laistymas yra įrengtas: taškinis ar linijinis. Taip pat papildoma komplektacija (gravitacinio rinkinio) reikalinga tada, kai yra praplečiamas daržas, šiltnamis, tokiu būdu nebūtina pirkti naujo rinkinio, užtenka susirinkti papildomas detales.

  Tarp papildomai įsigyti rekomenduojamų prekių rasite ir valdiklį, kuris reikalingas norint automatizuoti laistymo sistemą. Tokiu būdu Jums nereikės rūpintis sistemos įjungimu ar išjungimu, reikės tik nurinkti derlių.

  Jeigu norite patogiai kaupti lietaus vandenį, rekomenduojame įsigyti plastikines žalias talpas. Šios vandens talpos pagamintos iš tvirto plastiko ir yra atsparios UV spinduliams, todėl vanduo esantis talpoje nežaliuos.


  Papildomą komplektaciją (gravitacinio rinkinio) galite įsigyti atvykus į mūsų biurą, esantį Kauno g. 34 arba užsisakyti internetu. Mūsų el. parduotuvėje rasite visas kainas ir prekių aprašymus, tad bus nesunku išsirinkti reikiamas papildomos komplektacijos (gravitacinio rinkinio) dalis. Jeigu kiltų klausimų, galima susisiekti su mūsų specialistais telefonu +370 5 276 00 41 ar elektroniniu paštu info@maidina.lt.