Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Sodo purkštuvai

Mūsų parduotuvėje galite rasti dviejų rūšių: Hudson prekės ženklo produktų slėginių purkštuvų. Slėginiai purkštuvai yra lengvi, tvirti ir ilgaamžiški.

Geriausias kokybės įrodymas – išbandymas. Kokybiški Hudson slėginiai purkštuvai puikiai apipurškia augalus. Naudokitės jais norėdami nupurkšti savo sodą, medžius, vaismedžius, takelius ir pan. Sodo purkštuvai padės užtikrinti, kad Jūsų sodas atrodytų gražiau!

Sodo purkštuvas – tobulai aplinkai

Sodo daržo purkštuvai padės pasirūpinti, kad tiek Jūsų veja, tiek gėlės visada atrodys labai puikiai. Ergonimiška sodo purkštuvo rankena prailgina jo naudojimo trukmę. Būkite ramūs, nes sodo purkštuvai taip pat yra atsparūs korozijai, todėl naudosite ne vienerius metus. Slėginiai purkštuvai taip pat naudojami soduose, taip pat, šiltnamyje, kai tuo tarpu rankiniai dažniausiai pasitarnauja kambarinių gėlių priežiūrai.

Sodo purkštuvas skiriasi ir savo talpa, kuri varijuoja nuo 0,5 l iki 8 l. Pasirinkite patogiausią talpą pagal purškiamų augalų kiekį. Taip pat sodo purkštuvai gali būti akumuliatoriniai ir slėginiai.

Apskritai rinkoje šiuo metu siūlomi:

- Slėginiai sodo purkštuvai.
- Akumuliatoriniai sodo purkštuvai.
- Rankiniai sodo purkštuvai.

Skiriasi ne tik jų kaina, tačiau ir daugelis kitų kriterijų, tad skatiname paskubėti pirkti, o palyginus bent jau kelias alternatyvas pasirinkti Jums labiausiai tinkamą.

 

Geriausio sodo purkštuvo pasirinkimas

MAIDINA sodo purkštuvai yra labai įvairūs, tad siūlome neskubėti rinktis arba dar geriau – pasitarti su profesionalais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas. Rinkitės pagal kainą, tačiau nepamirškite atkreipti dėmėsį ir į kitus svarbius faktorius. Juolab, rekomenduojame atskirai vertinti purkštuvo dalis, kadangi papildomi priedai suteikia įrangai daugiau funkcionalumo.

Įranga pasirenkama ir pagal talpą, o tai kinta įvertinus apipurškiamą plotą bei augalus.

Sodo purkštuvai – tokie įvairūs! Tačiau visus juos vienija tai, kad be jų darbas sode būtų sudėtingesnis ir pats sodas reikalautų kur kas daugiau laiko!