Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
3 €
Rūšiuoti:
Antgalis VAN 10
Antgalis VAN 10
2,70 €
Antgalis VAN 8
Antgalis VAN 8
2,70 €

Reguliuojamo kampo statiniai antgaliai

Reguliuojamo kampo statiniai antgaliai – tai purkštuvų galvutės purškiančios vientisa srove, nesisukančios aplink savo ašį. Šie antgaliai pasižymi tolygiu laistymu, naudojami vejos, kiemo laistymui. Visi reguliuojamo kampo statiniai antgaliai savo komplektacijoje jau turi filtrą, kuris filtruoja nešvarumus. Visgi, jeigu vanduo turi daug nešvarumų rekomenduojame papildomai montuoti filtrą laistymo sistemos pradžioje. Šie antgaliai lengvai reguliuojami: laistymo kampą galite nustatyti nuo 25 iki 360°, o esant poreikiui laistymo srovę galite sumažinti net iki 25 %.

Reguliuojamo kampo statiniai antgaliai skiriasi pagal laistymo spindulį. Mūsų parduotuvėje rasite nuo 2 iki 5 metrų spinduliu purškiančių antgalių. Juos taip pat lengvai atskirsite pagal spalvą, nes kiekviena rūšis žymima unikalia spalva.

Visi reguliuojamo kampo statiniai antgaliai yra komplektuojami kartu su korpusais SL ar I-PRO.

Norite sužinoti, kiek ir kokių purkštukų reikia jūsų vejai? Pateikite mums visą informaciją apie sklypą čia ir mes suprojektuosime efektyvią laistymo sistemą bei padėsime pasirinkti geriausia laistymo sprendimą.

Susidomėjote kažkuria preke? Užsisakykite jau dabar internetu ar paskambinę mūsų bendruoju numeriu: +370 5 276 00 41 ir prekes Jums pristatysime per kelias darbo dienas. Prekių kokybe galite neabejoti, nes „MAIDINA“ įmonė prekiauja tik didžiausių ir ilgiausiai gyvuojančių partnerių prekėmis, kurios pasižymi savo ilgaamžiškumu, aukšta kokybe ir prieinamomis savo kainomis.