Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
2 €
Rūšiuoti:
Antgalis CS-15
Antgalis CS-15
2,00 €
Antgalis CS-9
Antgalis CS-9
2,00 €
Antgalis ES-15
Antgalis ES-15
2,00 €
Antgalis ES-9
Antgalis ES-9
2,00 €
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Nereguliuojamo kampo statiniai antgaliai

  Nereguliuojamo kampo statiniai antgaliai – tai fiksuoto kampo purkštuvų galvutės, kurių purškimo kampo nustatyti patys negalite. Šie antgaliai yra skirti vejos, kiemo, gėlynų laistymui. Kiekvieno antgalio specifikacijose rasite nurodytą laistymo kampą bei laistymo spindulį. Taip pat kiekvieno antgalio srovė gali būti sureguliuota net iki 25 %. Purkštukų antgaliai savo komplektacijoje jau turi filtrą, kuris filtruoja nešvarumus. Visgi, jeigu vanduo turi daug nešvarumų rekomenduojame papildomai montuoti filtrą laistymo sistemos pradžioje.

  Visi reguliuojamo kampo statiniai antgaliai yra komplektuojami kartu su korpusais SL ar I-PRO.

  Norite sužinoti, kiek ir kokių purkštukų reikia jūsų vejai? Pateikite mums visą informaciją apie sklypą čia ir mes suprojektuosime efektyvią laistymo sistemą bei padėsime pasirinkti geriausia laistymo sprendimą.

  Susidomėjote kažkuria preke? Užsisakykite jau dabar internetu ar paskambinę mūsų bendruoju numeriu: +370 5 276 00 41 ir prekes Jums pristatysime per kelias darbo dienas. Prekių kokybe galite neabejoti, nes „MAIDINA“ įmonė prekiauja tik didžiausių ir ilgiausiai gyvuojančių partnerių prekėmis, kurios pasižymi savo ilgaamžiškumu, aukšta kokybe ir prieinamomis savo kainomis.