Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Prekių grąžinimas | Laistymoiranga.lt

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Per 14 dienų, Jūs, nurodydami priežastis, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma, užpildę prekių grąžinimo aktą mūsų biure Kauno g. 34, Vilniuje arba el. pašto adresu info@maidina.lt.

 

Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Tam, kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku informuoti mus rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis, dėl kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti.

 

Grąžinama arba keičiama prekė privalo būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei nauja (t.y. nenaudota).

 

Grąžinant prekę privalu pateikti pirkimo dokumentą (kasos čekį, sąskaitą faktūrą), kurį gaunate el. paštu, jei prekę įsigyjote internetu arba popieriniu variantu, jeigu prekę pirkote mūsų biure Kauno g. 34, Vilnius.

 

Gavę grąžinamą prekę ir įvertinę jos kokybę, įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 30 dienų nuo   užsakymo atšaukimo dienos.

 

Matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai yra negrąžinamos.

Svarbu! Transporto išlaidas grąžinant prekę apmoka Pirkėjas.

Svarbu! Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje su pilna komplektacija (instrukcija, atsarginėmis detalėmis, jei tokių yra). Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės atgal, jei nėra originalios pakuotės, trūksta detalių, prekė yra pažeista, purvina arba nepilnos komplektacijos.