Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
163 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
Kabantis sieninis lauko šviestuvas
Užsakoma prekė
Sieninis lauko šviestuvas

Sieniniai lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai jau seniai skirti ne tik atlikti savo pagrindę funkciją - skleisti šviesą, bet ir suteikti mūsų aplinkai išskirtinumo bei jaukumo. Todėl ypač svarbu pasirinkti tokį apšvietimo sprendimą, kuris ne tik puikiai atliktų savo pagrindinę funkciją, bet taip pat derėtų prie aplinkos ir namo eksterjero.

Tarp mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų šviestuvų rasite skirtingo modelio, dizaino, kainų, dydžio ir rūšių lauko šviestuvų. Visi mūsų parduodami šviestuvai – „Paulmann“ gamintojo. „Paulmann“ įmonė įkurta dar 1978 metais Vokietijoje. Kaip pabrėžia patys gamintojai, jų šviestuvai pasižymi dizainu, funkcionalumu ir kokybe. Šio gamintojo šviestuvais prekiaujame jau ne vienerius metus, todėl galime garantuoti, kad kaina visiškai atitinka produktų kokybę. Kiekvienas „Paulmann“ šviestuvas atsparus vandeniui ir apsaugotas nuo korozijos, todėl būsite garantuoti, kad ilgainiui neatsiras nereikalingų ir nemalonių rūdžių ant šviestuvų.

Vis dažniau žmonės puošia savo aplinką įleidžiamais, dekoratyviniais, pastatomais, povandeniniais, lauko žibintais ir sieniniais šviestuvais. Vieni populiariausių lauko šviestuvų – sieniniai.

Sieniniai šviestuvai ilgą laiką buvo primiršti, tačiau šiandien jie yra ne tik ypač praktiška ir funkcionali, bet taip pat labai stilinga namo detalė. Dažniausiai sienose montuojami šviestuvai skirti apšviesti namo fasadą, įėjimą ar terasą.

Mūsų parduotuvėje parduodamus sieninius lauko šviestuvus galime suskirstyti į:

  1. Sieninius namo šviestuvus
  2. Kabančius lauko šviestuvus
  3. Namo numerio apšvietimo šviestuvus
  4. Sieninius šviestuvus su judesio davikliu

Sieniniai namo šviestuvai

Sieniniai LED šviestuvai yra funkcionalūs, nesudėtingai montuojami, stilingi ir unikalaus dizaino. Šviestuvai yra pritaikyti subtiliai apšviesti namą ar jo įėjimą. Daugumos šviestuvų švietimo kampas – reguliuojamas. Šviesos temperatūrą galima pasirinkti – šiltą (geltonesnė) ar šaltą (baltesnė).

Kabantys lauko šviestuvai

Šie mūsų sieniniai lauko šviestuvai gali pasigirti savo klasikiniu ir traukiančiu akį dizainu, kuris kiekvieną namą pavers tikrai išskirtiniu. Šviestuvai gali būti montuojami ant bet kokios lauko sienos. Kabantys šviestuvai gali pagyvinti Jūsų namo eksterjerą, įėjimą ar suteikti jaukumo terasai bei verandai. Turint tinkamą ir dailų apšvietimą šiltuoju metu laiku terasoje galėsite vakaroti iki pat ryto ir jaukiai leisti laiką draugų kompanijoje.

Namo numerio apšvietimo šviestuvai

Namo numerio šviestuvai gali būti naudojami kaip paprasti sieniniai šviestuvai, bet norint turėti ryškų, aiškų, tamsoje šviečiantį namo numerį – galima papildomai ant jo pritvirtinti numerių ir raidžių lipdukus. Toks šviestuvas apšvies ne tik namo įėjimą ir numerį, bet taip pat suteiks išskirtinumo iš kitų.

Sieniniai šviestuvai su judesio davikliu

Toks šviestuvas suteiks namui ne tik dailų apšvietimą, bus namo puošmena, bet ir taps neišskiriamu savo praktiškumu kiemo daiktu. Tinkamas apšvietimas suteiks saugumo jausmą būnant kieme bet kuriuo paros metu. Judesio daviklis užtikrina, kad šviesa automatiškai įsijungtų tamsoje, kai kas nors prieina, todėl šie šviestuvai itin praktiški. Išsirinkote patinkančius lauko šviestuvus? Ar galbūt dar reikia konsultacijos? Užsisakykite viską greitai ir patogiai internetu, ar susisiekite su mumis el. paštu bei telefonu +370 5 276 00 41 konsultacijai. Jeigu šiuo metu neturime Jūsų norimų lauko šviestuvų savo sandėlyje, tuomet informuosime apie pristatymo trukmę bei sąlygas.