Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Pastatomi lauko šviestuvai

Norėdami išryškinti savo kraštovaizdį, galite naudoti pastatomus lauko šviestuvus. Pastatomi lauko šviestuvai - tai stulpelio formos lauko žibintai, kurie apšviečia pasirinktą vietą. Šviestuvai gali būti skirti, kad formuoti ribą, pavyzdžiui, riba tarp gatvės kelio ir kelkraščių, takelių. Tai pat pastatomus lauko šviestuvus galima naudoti:

  1. Apšviesti sodo takus ir apželdinimą
  2. Akcentuoti nuostabią savo kiemą estetiką

Be abejonės dažniausiai lauko šviestuvai yra naudojami norint apšviesti savo lauko zonas, terasą ar kitas poilsio zonas. Galima aptarti dar tai, kaip geriausiai galima panaudoti lauko stulpelius. Pateikiame 3 geriausius pastatomų lauko šviestuvų naudojimo būdus, kurie padės sukurti jaukią aplinką kieme:

  1. Apšvieskite kelius ir takelius Apšvieskite vaikščiojimo zonas žmonėms, kad būtų matoma, kur reikia vaikščioti, kad nesumindžiotų augalų ir būtų saugu vaikščioti neužkliūvant už kitų objektų.
  2. Apšvieskite važiuojamąsias dalis Važiuokite saugiai važiuojamojoje dalyje, kad gerai matytumėte objektus, žmones bei želdynus esančius aplinkui.
  3. Apšvieskite namo teritorijas Parodykite nuostabų kraštovaizdį aplink savo namus, apšvieskite ne tik takelius, bet ir poilsio zonas, terasą, medžius, skulptūras ar kitas kieme esančias vietas.

Pastatomus šviestuvus galite rinktis iš įvairių stilių, dydžių ir apšvietimo variantų. Dažniausiai pastatomi lauko šviestuvai skiriasi pagal tris pagrindinius aspektus:

  1. Stilius Pastatomi lauko šviestuvai gali būti apvalūs arba kvadratiniai, plokšti arba kupolo formos, tad galima išsirinkti šviestuvo formą pagal savo poreikius ir pritaikyti savo kieme.
  2. Švietimo technika Šviestuvai turi įvairias švietimo technikas ir spalvinę temperatūrą, tad galima išsirinkti tinkamiausią. Šviestuvai gali būti lediniai ar halogeniniai, taip pat gali šviesti šilta ar šalta balta spalva.
  3. Dydis Pastatomi lauko šviestuvai skiriasi dydžiais, dažniausiai šviestuvai būna nuo maždaug 50cm iki 110 cm. Dėl gana plačios dydžių skalės, galėsite pritaikyti šviestuvus bet kokiems atvejams.

Beabejo pateikiame papildomus patarimus naudojant pastatomus lauko šviestuvus, kurie padės išvengti dizaino klaidų:

  1. Venkite tiesių linijų Lėktuvų pakilimo ir nutūpimo takuose naudojamos tiesios linijos, tuo tarpu tokias griežtas linijas sunku priderinti kieme, kuris trykšta žaluma ar gražiomis augalų, gėlių kompozicijomis. To galite išvengti išdėstę šviestuvus po kiemą. Naudokite juos labiau zig-zag modeliu, tokiu atveju kiemas gali atrodyti įdomiau ir unikaliau.
  2. Tinkamai planuokite atstumus Jei naudojate šviestuvus važiuojamojo kelio apšvietimui, įsitikinkite, kad jie yra pakankamai toli nuo krašto, kad mašinos durys neatsitrenktų į šviestuvus. Išvengsite ir apgadintų mašinos durų, ir pažeistų šviestuvų.

Visi lauko šviestuvai ne tik padės pagrąžinti kiemą, bet ir tamsiais vakarais praskaidrins nuotaiką bei išryškins kiemo akcentus.

MAIDINA internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt galite rasti 55 cm aukščio pastatomą LED lauko šviestuvą, kuris padailins kiemą, leis saugiai grįžti namo. Prekes galime įsigyti internetu arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Kainos internetinėje parduotuvėje ir fizinėje parduotuvėje nesiskiria, tad galite išsirinkti patogiausią prekių įsigijimo būdą. Užsakius prekes internetu, pristatome vos per kelias darbo dienas. Kilus klausimams visada galite susisiekti su MAIDINA specialistais ir jie padės Jums išsirinkti geriausią sprendimą bei atsakys į iškilusius klausimus.