Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
64 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
Įleidžiamas šviestuvas 3.5 W
Užsakoma prekė
Įleidžiamas šviestuvas 3.5 W, 38°
Užsakoma prekė
Įleidžiamas šviestuvas 5.8W
Užsakoma prekė
Įleidžiamas šviestuvas 5.8 W, 34°

Įleidžiami lauko šviestuvai

Turite didelį kiemą, sodybą, terasą ar gėlyną, bet trūksta apšvietimo? O gal norite suteikti jaukumo Jūsų aplinkai? Jums padės stilingi ir funkcionalūs LED lauko šviestuvai. Lauko apšvietimo planavimas – atsakingas darbas, nes nuo jo priklausys ne tik teritorijos grožis, bet ir Jūsų saugumas.

Bet kuri erdvė gali atrodyti jauki ir stilinga, suteikus jai tinkamą apšvietimą. Labai svarbu pritaikyti apšvietimą prie namo eksterjero, norimų apšviesti objektų ir aplinkos. Svarbu žinoti kokios šviesos norite - šiltos ar šaltos, ką norite akcentuoti, šviesos intensyvumą ir norimą šviesos sklidimo kryptį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairaus dizaino, modelio, dydžio, kainų ir rūšių lauko šviestuvų. Visi pas mus parduodami lauko šviestuvai – „Paulmann“ gamintojo. Ši Vokietijoje įkurta įmonė įsteigta dar 1978 metais. Kaip akcentuoja pats gamintojas, jų šviestuvai išsiskiria savo dizainu, funkcionalumu ir kokybe.Šio gamintojo lauko šviestuvais prekiaujame jau ne vienerius metus, todėl galime užtikrinti, kad kaina visiškai atitinka produktų kokybę. Kiekvienas „Paulmann“ šviestuvas yra atsparus vandeniui ir apsaugotas nuo korozijos, todėl būsite garantuoti, kad ilgainiui neatsiras nemalonių rūdžių ant šviestuvų.

Šiuo metu žmonės vis dažniau gražina savo aplinką pastatomais, lauko žibintais, dekoratyviniais, povandeniniais, sieniniais ar įleidžiamais šviestuvais. Kiekviena šviestuvų grupė yra skirta pabrėžti skirtingas vietas Jūsų kieme ar sode. Vieni populiariausių kiemo ir takelių apšvietimui skirtų šviestuvų – įleidžiami šviestuvai. Todėl trumpai aptarkime šią šviestuvų grupę.

Įleidžiamų lauko šviestuvų privalumai:

  1. Kiemas ir jo įvažiavimas, takeliai, terasa, laiptai - patogiausiai apšviečiami įleidžiamais šviestuvais. Subtilus apšvietimas suteiks žaismingumo, praktiškumo ir saugumo jausmą bet kuriuo paros metu. Be to, todėl, kad šviestuvai yra įleidžiami į grindinį – neužims jokios papildomos vietos.
  2. Visi įleidžiami šviestuvai montuojami labai lengvai ir greitai. Šiems šviestuvams pajungti nereikia jokių atskirų jungčių ar kitų papildomų priemonių.
  3. LED lauko šviestuvai yra ilgaamžiai ir tai vienas jų pagrindinių privalumų. Lyginant su paprastais šviestuvais – LED lemputės tarnauja du ar net tris kartus ilgiau.
  4. „Paulmann“ gamintojo įleidžiami šviestuvai išsiskiria savo kokybės ir kainos atžvilgiu. Toks šviestuvas tarnaus tikrai ne vienerius metus, todėl ilgainiui atsipirks.
  5. Šie šviestuvai yra atsparūs visoms oro sąlygoms, todėl net atšiauriausios lietuviškos žiemos jiems nebaisios ir funkcionalumas išlieka toks pat.
  6. Jeigu reikia apšvietimo kieme, bet norite prisidėti ir prie Žemės išteklių išsaugojimo, rinkitės LED šviestuvus. Tokie šviestuvai veikia taupydami elektros energiją, nes yra A+ klasės.

Visi mūsų parduodami įleidžiami šviestuvai yra pagaminti iš kokybiško metalo, todėl bus tikrai ilgaamžiai. Šių šviestuvų turime tiek apvalių, tiek kvadrato formos, todėl kiekvienas ras tai, ko ieško. Galite įsigyti grindinio šviestuvų skirtų specialiai vaikščiojimo zonoms: šie šviestuvai atlaiko iki 500 kg svorio. Turėdami subtilų ir jaukų apšvietimą savo aplinką paversite išskirtine ir žavinga. Terasoje turint gerą apšvietimą išryškės ne tik visos jos detalės, bet ir galėsite jaukiai vakaroti šiltais vasaros vakarais iki pat ryto.

Jeigu vis dar abejojate savo sprendimu, visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, jie mielai papasakos plačiau apie šviestuvus, padės išrinkti tinkamiausią variantą. Su mumis galite susisiekti el. paštu, telefonu ar atvykus į fizinę parduotuvę - Kauno g. 34, Vilniuje.