Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
12 €
Rūšiuoti:

Lašelinis vamzdelis 4mm

Lašelinis vamzdelis yra vienas iš kapiliarinio laistymo būdo priemonių. Kapiliarinis laistymas yra ypatingas tuo, kad laistymas vyksta tiesiai į augalų šaknų zoną. Tokios kapiliarinių vamzdelių sistemos seniau dažniausiai buvo naudojamos medelynuose, bet dabar dažnai naudojamos ir eiliniuose namuose laistyti: nedidelius šiltnamius, pailgus vazonus, gėlynus ar alpinariumus. Lašelinis vamzdelis yra plonas, tamsios spalvos, todėl puikiai pasislepia tarp augalų ir nesimato. Vandens pralaidumas vienam laistomam augaliukui priklauso nuo vamzdelio ilgio, vidinio kapiliarinio vamzdelio skersmens ir darbinio slėgio vandentiekio sistemoje.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite dviejų rūšių lašelinius vamzdelius:

  • M DRIP – įpakavimas 15 metrų (parduodama tik įpakavimais), atstumas tarp lašintuvų 15 cm. Vidinis skersmuo 4 mm, išorinis skersmuo 7 mm. Vandens debitas iš vieno lašintuvo 1,5 l/val.

 

  • SOACER – įpakavimas 30 metrų (parduodama tik įpakavimais), atstumas tarp lašintuvų 30 cm. Vidinis skersmuo 4 mm, išorinis skersmuo 7 mm. Vandens debitas iš vieno lašintuvo 2 l/val.

Taip pat pas mus rasite lašeliniam vamzdeliui skirtų kamštukų bei kitų sujungimų skirtų sujungti vamzdžius tarpusavyje ir suformuoti norimą laistymo sistemą. Be to, turime ir žarnelės PVC 7mm x 4mm.

Jeigu turite dar klausimų ir norite gauti nemokamą konsultaciją, susisiekite su MAIDINA specialistais ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus bei parinksime labiausiai tinkančius laistymo sprendimus. Prekes galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Kauno g. 34, Vilnius.

MADINA -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.