Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Laistymo sistemos projektavimas

Norite įsirengti laistymo sistemą savo ūkyje? O gal ieškote geriausio sprendimo vejos laistymui?
Mes siūlome pramoninę laistymo įrangą žemės ūkiui ir profesionalią laistymo įrangą landšaftiniam laistymui bei vejos laistymui. Suteikiame konsultaciją besirenkantiems laistymo įrangą bei suprojektuojame įvertinę kliento poreikius. Padedame sukomplektuoti laistymo įrangą su galimybe grąžinti arba pakeisti nereikalingus elementus. Taip pat patariame dėl Jūsų pačių sumontuotos įrangos sistemos priežiūros, problemų sprendimo, plėtros.
Kodėl verta rinktis mus?
Turime daugiau nei 20 metų patirties
Turime platų prekių asortimentą, todėl galime pasiūlyti skirtingus laistymo variantus
Apmokome, kaip naudotis ir įrengti pasirinkta įranga
Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti
Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą
Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš sandėlio

Užpildykite anketą ir paruošime Jums projektą bei pasiūlymą!

Privačios aplinkos laistymas
Prašome prisekti brėžinį. Palaikomi failų formatai: .pdf, .jpg, .png
Formatai: *.pdf, .jpg , *.png.
Žemės ūkio laistymas
Formatai: *.pdf, .jpg , *.png.
Mūsų klientų atsiliepimai

„AB „Kietaviškių gausai“ tiekiama „Maidina“ laistymo įranga yra aukštos kokybės ir atitinka visus mūsų reikalavimus bei pageidavimus. Įranga visada pristatoma laiku, pagal iš anksto nustatytus terminus. Taip pat, visada sulaukiame profesionalių atsakymų į rūpimus klausimus bei konsultacijų dėl laistymo įrangos naudojimo. Bendradarbiavimą su UAB „Maidina“ mes vertiname tik teigiamai.“

Raimondas Sinkevičius Šiltnamio inžinierius

VĮ „Telšių miškų urėdija“. Pastaraisiais metais labai išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos, užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Lapuočių daigynui pasirinkome 6 ha plotą, kurį padalijome į 7 sektorius. Techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Šiai įmonei patikėti ir projekto įgyvendinimo darbai. Kruopštus ir atsakingas UAB „Maidina" atstovų darbas išsklaidė bet kokias abejones. Dažnos konsultacijos projekto įgyvendinimo metu su UAB „Maidina" direktoriumi Andriejumi Klunduk padėjo atrasti keletą naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po vienerių metų, apžvelgę laistymo rezultatus, priėjome išvados, jog esame patenkinti laistymo sistema bei įranga iš UAB „Maidina“.

Eugenijus Barniškis Medelyno viršininkas

AB „Ogmios centras“ su UAB „Maidina“ bendradarbiauja jau daugiau kaip 5 metai. Galime paminėti šios įmonės darbuotojų ypatingą darbštumą, patikimumą, ekstrinį reagavimą į prašymus , į pagalbą. Labai malonu, kad Lietuvoje dar yra tokių įmonių, su kuriomis taip lengva dirbti, o kai reikia – ir pajuokauti. Manau, kad dar kartu dirbsime ne vienus metus. Labai ačiū vadovams ir visam kolektyvui. Sėkmės darbuose.

Stasė Jasutytė Projektų vadovė