Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaip užsakyti

1 žingsnis. Norimas prekes sudėkite „į krepšelį“ (šalia mygtuko esančiame langelyje galima įvesti norimą prekių kiekį).
Norint patikrinti ar prekė tikrai įdėta į krepšelį, vos tik pridėjus prekę, virš prekės žaliame fone bus parašyta, kad prekė pridėta į krepšelį. Taip pat, bet kokiu metu užvedus „pelytę“ ant prekių krepšelio yra matomos visos prekės, jų kiekiai bei kainos.
2 žingsnis. Paspaudus mygtuką „peržiūrėti“, bus peržiūrimas prekių krepšelis ir jame galima koreguoti prekių kiekius, pašalinti prekę/es arba tęsti apsipirkimą, norint tęsti užsakymą ir apsipirkti reikia spausti mygtuką „pradėti pirkimą“
Paspaudus „pirkti“ Jums reikia suvesti savo duomenis nurodytus kairėje pusėje (ties 1 numeriu pažymėtu langeliu). Galima registruoti savo paskyrą tolimesniam naudojimui, tokiu atveju dar kartą pas mus apsipirkus nereikės vesti savo duomenų. Jeigu perka įmonė ir reikalinga sąskaita faktūra, reikia spausti langelį „perka įmonė“ ir suvesti reikalingus duomenis.
3 žingsnis. Ties 2 numeriu pažymėtu langeliu reikia pasirinkti pristatymo būdą. (ties Jūsų išsirinktu variantu atsiras žalias taškas)
4 žingsnis. Ties 3 numeriu pažymėtu langeliu reikia pasirinkti mokėjimo būdą: elektronine bankininkyste, grynais pinigais arba įprastu pavedimu (pirkėjui išsiunčiama išankstinė sąskaita nurodytu el. paštu ir gavus apmokėjimą išsiunčiamos prekės).
5 žingsnis. Ties 4 numeriu pažymėtu langeliu galite nurodyti papildomą informaciją. Pvz. kokią dieną ar valandą Jums patogiau pristatyti/nepristatyti prekes.
6 žingsnis. Ties 5 numeriu pažymėtu langeliu Jūs matysite prekes, kiekius ir sumą be PVM.  Toliau nurodoma bendra prekių suma be PVM, pristatymo kaina, PVM suma ir galiausiai bendra užsakymo suma su PVM.
7 žingsnis. Norint patvirtinti savo užsakymą reikia paspausti mygtuką „užsakyti“. Pasirinkus apmokėjimą per elektroninę bankininkystę būsite nukreipti į pasirinktą banką susimokėti už prekes, kitu atveju (ir po susimokėjimo elektroninėje bankininkystėje) Jūsų užsakymas pasitvirtina ir informaciją apie jo patvirtinimą ir tolimesnę užsakymo eigą gausite nurodytu el. paštu.

! Atsiimant prekes iš mūsų sandėlio galima atsiskaityti grynais pinigais ir banko kortele.

! Norint pasinaudoti nuolaida, nuolaidos kodu, reikia nueiti į prekių krepšelį ir apačioje, kairėje pusėje, rasite skiltį: "Nuolaidos kodas", tuomet įveskite nuolaidos kodą ir patvirtinkite jį paspaudę "Naudoti kodą".

Pirmo apsipirkimo kodas galioja tik prisijungusiems vartotojams