Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Garland

Įmonę Garland Anglijoje įkūrė 1965 metais Ronas Glendenningas, o dabar ją valdo Rono sūnūs Stuartas ir Milesas Glendenningai. Kompanija prekiauja įvairiomis sodo prekėmis bei jų aksesuarais. Sau tinkamų prekių ras tiek pradedantieji sodininkai, tiek dideli medelynai. Produktai gaminami 24 valandas per parą ir net 3 pamainomis. Įmonėje vis plečiasi ir šiuo metu iš viso dirba apie 200 darbuotojų.

Svarbu paminėti, kad gamintojas ypač rūpinasi ekologija. Kompanija didžiuojasi, kad yra tvarus gamintojas ir rūpinasi mūsų gerove. Daugiau nei 55 metus kiekvieną gaminį pagaminti naudoja tik 100 % perdirbtas ir 100 % perdirbamas medžiagas. Pakartotinai panaudoja plastiką, kad jis nepatektų į sąvartynus ar mus supančius vandens telkinius. Prekių pakuotėms įmonė naudoja kuo daugiau perdirbtų medžiagų: įskaitant plastiką, kartoną ir popierių. Įmonė ant savo prekių dėžučių spausdina tik augalinės kilmės rašalu, kad užtikrintų,  jog popierius ir kartonas gali būti perdirbami arba rūšiuojami be jokio neigiamo poveikio aplinkai.

Daugelį įmonės prekių galite rasti mūsų el.parduotuvėje ir fizinėje parduotuvėje. Tarp įmonės prekių yra: įvairių dydžių daigyklos, suyrantys vazonėliai, elektrinės daigyklos, šildomos daigyklos, nedidelės komposto dėžės bei joms skirti filtrai ir maišiukai, sodinimo įrankiai, laistymo padėklai, pakeltos lysvės, augalų drėkinimo kilimėliai ir dar daugiau. Įmonė nuolat tobulėja, ieško ko reikia žmonėms, seka vyraujančias naujoves ir pasiūlo naujų prekių rinkai. Prekės eksportuojamos į ne vieną šalį.