Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
175 €
Rūšiuoti:

Agrati

1962 m. įkurta įmonė Agrati bėgant metams išgarsėjo Europos rinkoje, o vėliau ir pasauliniu mastu gamindama sodo žarnų vežimėlius ir kitus sodo įrankius. Dabar tai moderni ir dinamiška įmonė, žvelgianti į priekį, su naujais projektais ir skiriamu dideliu dėmesiu prekių dizainui, įvairiems bandymams, medžiagų prekėms parinkimui. Tai, kas įmonę išskiria iš kitų, kad visi prekių gaminimo procesai atliekami pačioje įmonėje Italijoje: nuo gaminio brėžinio iki pačio pagaminimo. Kai visi procesai atliekami vienoje įmonėje, Agrati gali dar lengviau užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę.

Be vertinamų sodo žarnų vežimėlių ir kitų įrankių, įmonė sėkmingai gamina įvairias metalinių įrankių detales bei jungtis.

Kompanija per tiek metų turi atrinkus vienus geriausių gamintojų bei inžinierių visoje Italijoje bei labai vertina jų lojalumą. Įmonės darbuotojai visada pasiruošę išklausyti įvairias partnerių užklausas bei idėjas, siekdami geriausio abipusio sprendimo. Gamintojas gali pagaminti specialių prekių pagal bet kokias partnerių prekių technines specifikacijas.

Nemažą sodo žarnų vežimėlių tinkančių įvairaus dydžio ir ilgio žarnoms tvarkingai laikyti pasirinkimą turime ir mūsų fizinėje bei el. parduotuvėje. Vežimėlio pagalba sodas ne tik atrodys tvarkingiau, bet sodo žarną bus lengviau pernešti ar transportuoti. Dauguma Agrati žarnų vežimėlių pagaminta iš dažyto ar cinkuoto plieno.