Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Filtrai

Filtrai yra skirti apsaugoti kapiliarinę drėkinimo sistemą nuo mechaninių nešvarumų. Filtravimo elementai daugkartiniai, patogiai valomi, filtras lengvai ardomas ir surenkamas. Filtrai yra su pastovia diskine arba tinkline filtravimo kasete.

Laistymo sistemos filtras pasižymi skirtingomis charakteristikomis, tad konkretus gaminys turi būti perkamas ir kai reikalinga atitinkama funkcija ir tuo pačiu turint konkrečią laistymo sistemą. Jeigu mažai nusimanote šioje sferoje – tokiu atveju visada galite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie mielai atsakys į visus klausimus ir padės rasti tokius filtrus, kurie pasirūpins sistemos veikimu ir garantuos, kad mechaniniai nešvarumai nesutrukdys vandens tiekimo.

Smėlio filtrai

Kokybiški vandens smėlio filtrai filtruoja vandenį iš dumblo, purvo bei įvairiausių kitų nešvarumų, kurie gali apsunkinti vandens tiekimą. Šie filtrai pasitarnauja tokiu atveju, kai pumpuojamas vanduo iš tokių vandens telkinių, kuruose yra daug sistemą sugadinti galinčių dirgiklių: upių, kanalų, ežerų, šulinių ir t.t. Rekomenduojamas smėlio filtro darbinis slėgis siekia iki 8 atm. Rekomenduojame išbandyti patikimo gamintojo smėlio filtrus – Irritec. Tai gamintojas, kurio produkcija dažnai pripažįstamas kaip viena geriausių ir garantuojamas ne tik puikus veikimas, tačiau ir ilgaamžiškumas. Būtent tai, ko siekia daugelis. Juk svarbiausia, kad laistymo sistemos filtras pasirūpina sistemingu įrangos veikimu ir nereikalauja iš žmogaus papildomų pastangų.

Tinkliniai vandens filtrai

Tinklinis laistymo sistemos filtras dažniausiai tinka labai skirtingo tipo laistymo sistemoms. Vėlgi, filtras labai puikiai apsaugo nuo įvairaus pobūdžio nešvarumų, kurie gali pasiekti vandens sistemą dumblo, smėlio ir kitų dirgiklių pavidalu. Kadangi šio tipo filtrai yra gana paprasti, jų mechanizmas elementarus – juos paprastas išardyti, išvalyti ir vėl atgal sėkmingai sudėti.

Centrifūginiai filtrai

Dar vienas patikimas ir saugus pasirinkimas yra centrifūginiai filtrai. Jų pagrindinė funkcija yra būtent pagauti smėlį, taigi, tai pagrindinis nešvarumas su kuriuo kovoja šio tipo filtras. Jis taip pat puikiai apsaugo kapiliarinę drėkinimo sistemą, tad būtent jai labiausiai ir tinka centrifūginiai laistymo sistemos filtrai. Žinoma, filtras puikiai susidoroja ir su kitais mechaniniais nešvarumais, tad jo funkcionalumas – akivaizdus. Išvenkite nereikalingų sistemos užsikimšimo darbų, kai nuo to apsisaugoti yra taip paprasta. Galima sakyti, kad filtrai yra ne galimybė, tačiau būtinybė.

Diskinis filtras

MAIDINA siūlomi laistymo sistemos filtrai gali būti ir diskiniai. Maksimalus jų darbinis slėgis siekia iki 10 atm. Jie labai puikiai apsaugo nuo skirtingo pobūdžio nešvarumų, tad įsigijus galite jaustis ramus, kad nei smėlis, nei purvas – jiems netrukdys. Taip pat siūlome įvertinti tai, kad diskinis filtras montuojamas labai paprastai. Lygiai taip pat ir susikaupus nešvarumams jo išvalymas nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų. Tikrai nereikia samdyti profesionalo, kadangi valymo darbus nesunkiai atliksite ir pats.

Lietaus vandens surinkimo filtrai

Kokybiški lietaus vandens surinkimo filtrai naudojami beveik kiekvienuose namuose, kadangi jie gali garantuoti, kad nešvarumai neužkimš angų. Siūlomi filtrai lietvamzdžiams yra tiek apvalios, tiek keturkampio formos, tad pritaikysite skirtingų tipų lietvamzdžiams.. Taip pat siūlome pirkti įsitikinus, kad mūsų gaminių kokybė – pati geriausia, kadangi MAIDINA bendradarbiauja tik su pripažintais gamintojais: Graf ir kitais. Varijuoja ir kainos aspektai, tad pagal tai galite ieškoti ir tinkamiausios įrangos. Pagal stogo plotą rekomenduojame rinktis šiuos filtrus, kurie pasirūpins, kad visi nešvarumai bus tinkamai perfiltruoti: iki 50 m(2) arba iki 80 m(2). Taip pat detaliau charakterizuojamos ir sujungimo kriterijus: 25 mm arba 32 mm.