Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
70 €
Rūšiuoti:
Lapų skirtuvas
Lapų skirtuvas
70,00 €
pasiūlymas
-31%
Filtras Regendieb

Lietaus vandens surinkimo filtrai

Lietaus vandens surinkimo filtrai patikimai atskiria didesnius nešvarumus nuo lietaus. Šie filtrai lietaus vandeniui paprastai ir greitai montuojami, atsparūs oro sąlygoms bei pagaminti iš labai patvaraus ir nepermatomo polietileno. Lietaus vandens surinkimo filtrai yra montuojami kartu su dekoratyvinėmis arba sodo vandens talpomis. Išsirinkti lietaus vandens surinkimo filtrą yra labai paprasta. Norint išsirinkti lietaus surinkimo filtrą, reikia atkreipti dėmesį į savo namo stogą į lietvamzdžius. Iš pradžių reikia atkreipti dėmesį, kokios formos Jūsų lietvamzdis: stačiakampio ar apvalios formos. Dažniausiai lietvamzdžiai būna apvalūs, todėl pasirinkimas būna tarp jų didesnis. Jeigu pas Jus yra stačiakampio formos lietvamzdis, tuomet pasirinkimas rinktis tarp lietaus surinkimo filtrų sumažėja dvigubai. Kitas aspektas į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis filtrus, tai koks yra Jūsų stogo plotas. Dažniausiai yra du variantai: iki 50 kv.m. arba iki 80 kv.m. Ir paskutinis etapas, kuris lemia pasirinkimą, tai patogumas montuojant lietaus surinkimo filtrą. Tai jų yra dviejų tipų: greitai montuojamos lietaus vandens surinkimo filtras arba paprastas lietaus vandens surinkimo filtras.

Greitai montuojami lietaus surinkimo filtrai yra žymiai patogesni. Dėka paprastos ir elastingos konstrukcijos juos sumontuosite per kelias minutes, tereiks grąžto. Greitai montuojamuose filtruose Jums reikės tik padaryti nedidelę skylutę lietvamzdyje ir prijungti filtrą, tai galima pamatyti trumpame video filmuke, esančiame mūsų internetinėje parduotuvėje prie greitai montuojamų filtrų. Pakuotėje jau yra įdėta reikiamo skersmens gręžimo karūnėlė bei montavimo instrukcija, todėl Jums nereikės ieškoti papildomų įrankių.

Lietaus vandens surinkimo filtrų kaina

Visas lietaus vandens surinkimo filtrų kainas galite pamatyti internete ir išsirinkti Jums tinkamą pagal aukščiau minėtus kriterijus. Lietaus vandens surinkimo filtrai padės Jums taupyti vandens resursus bei kaupti augalams naudingą lietaus vandenį.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kam skirti lietaus vandens surinkimo filtrai?

    Šie filtrai skirti išvalyti ir nukreipti švarų lietaus vandenį iš lietvamzdžio į vandens talpą.

  • Ar sudėtinga sumontuoti vandens surinkimo filtrą?

    Ne. Rinkinyje yra instrukcija, kurioje rasite visus žingsnius, kaip susimontuoti filtrą patiems.