LightPro lauko šviestuvams -30% nuolaida. Išsirinkite čia

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Elektrinės šildomos daigyklos - lengvesniam augalų daiginimui

.

Užsisakyti
Sodo žirklės sklandesniems ūkio darbams

STA-FOR - italų gamintojas tiekiantis profesionalius sodo įrankius. Visi produktai yra pagaminti ir surinkti Italijoje, todėl gamintojas gali užtikrinti aukštą produktų kokybę.

Sužinoti daugiau
Sodininko taškai - apdovanojame kiekvieną Jūsų pirkinį

Nauja Laistymoiranga.lt el. parduotuvės lojalumo programa, kurioje kaupdami taškus gausite nuolaidas sekantiems savo apsipirkimams. Registruokitės ir kaupkite taškus jau šiandien!

Sužinoti daugiau
Lengvai ir greitai montuojami šiltnamio ir daržo laistymo rinkiniai

Laistymo Padėjėjas - įrankis, padėsiantis tausoti vandenį laistant augalus. Rinkiniai yra dviejų tipų: pritaikyti gravitaciniam slėgiui - laistymui nuo talpos - ir vandentiekio slėgiui.

Sužinok daugiau

Laistymo sistemos

  • 22+ metų patirtis rinkoje 22+ metų patirtis rinkoje
  • Gausus prekių asortimentas Gausus prekių asortimentas
  • Greitas įrangos pristatymas Greitas įrangos pristatymas
Auginkite tai, kas patinka ištisus metus

Nelaukite pavasario ar vasaros norėdami užsiauginti savo natūralių žalumynų. Pasitelkite į pagalbą daigyklą su fito lempa ir mėgaukitės sveikais, savo užaugintais bei šviežiais žalumynais ištisus metus.

Žiūrėti produktus
Naujausi patarimai
Automatinis lauko apšvietimas. Valdymas išmaniuoju telefonu.
Lauko apšvietimas suteikia akcentą mėgstamiausiems ir gražiausiems kiemo objektams. Tačiau ne kiekvienas išnaudoja pilną lauko apšvietimo potencialą. Apšvietimo automatizavimas ne tik supaprastina sistemos priežiūrą, bet gali padaryti Jūsų kiemą dar jaukesniu. Yra įvairių būdų automatizuoti lauko šviestuvus. Pats funkcionaliausias būdas – patogiai valdyti apšvietimo sistemą išmaniuoju telefonu.
Skaityti plačiau
Kaip apsisaugoti: tinklai nuo paukščių
Paukščiai nuosavų namų kiemuose dažniausiai yra laukiami svečiai: jie praskaidrina mums dieną savo čiulbėjimu ir sunaikina įvairius sodo kenkėjus. Šaltuoju metų laiku dauguma šeimininkų iškelia įvairias lesyklėles norint padėti pasimaitinti paukšteliams. Tačiau atėjus uogų derėjimo metui, jie pradeda skanauti ne tik įvairias lervas, kirminėlius, jiems skirtą lesalą, bet ir mūsų derlių: braškes, vyšnias, trešnes, serbentus, agrastus, avietes, slyvas ir pan. Tad kaip elgtis, kad mūsų užauginto derliaus liktų ir mums patiems?
Skaityti plačiau
Kaip prižiūrėti, laistyti magnolijas?
Magnolija – stulbinamai gražus augalas, kilęs iš Japonijos, sėkmingai auginamas ir Lietuvoje. Šis augalas pavasarį nudžiugina savo žydėjimu – plikos magnolijos šakos pasipuošia neįtikėtino grožio žiedais, kurie atrodo tarsi drugeliai nutūpę ant šakų pailsinti savo sparnelius. Magnolijos turi daug skirtingų rūšių – vienos yra atsparesnės Lietuvos klimatui būdingiems šalčiams, kitos lepios ir reikalauja papildomos priežiūros. Šiame straipsnyje trumpai aptariame, kaip išsirinkti, sodinti bei prižiūrėti magnoliją savo sode.
Skaityti plačiau

Laistymo įranga - greitiems darbams, kurie atneš našius rezultatus!

Gera laistymo sistema garantuoja, kad augalai vešės, laistymas bus malonumas, tuo pačiu kiekvienas vandens lašas bus panaudotas tikslingai. Jeigu rūpinatės savo daržu ir sodu – tokiu atveju kokybiškos laistymo sistemos turi būti po ranka. Viskas, ko Jums reikia yra pas mus, tad užsukite, pasižvalgykite, užduokite klausimus ir leiskite sau įsigyti geriausios kokybės sistemą už patrauklią kainą.

Laistymo sistemų pasirinkimas

MAIDINA prekybos vietoje rasite ne tik geriausios kokybės, tačiau ir labai įvairias laistymo sistemas, kurios atitinka ne tik skirtingų augalų, tačiau ir skirtingų žmonių poreikius. Skirtingos sodo laistymo sistemos yra pritaikytos skirtingiems augalams palaistyti, juolab, jos geba aprūpinti skirtingą žemės plotą vandeniu.

Ką galime pasiūlyti mes?

Vejos laistymo sistemos. Jeigu norite džiaugtis tankia, sodriai žalios spalvos veja – tokiu atveju būtinos vejos laistymo sistemos, kurios pasirūpins Jūsų sodu net ir labai kaitriomis dienomis. Žolės laistymo sistemos veikia automatiškai taip garantuodamos, kad visas sunkus darbas bus atliktas už Jus, neteks skirti nei kiek laiko, galėsite tiesiog džiaugtis nuostabiai atrodančia veja. Lauko laistymo sistemos komponuojamos iš kelių skirtingų dalių: automatinių vožtuvų, valdiklių bei kitų priedų. Jeigu pasirinkimas Jus per daug glumina – visada galite susisiekti su MAIDINA profesionalais, kurie suteiks Jums išsamią informaciją ir padės rasti tinkamiausią įrangą. Juk tai – ilgaamžis sprendimas. Tegul jis būna tobulas.

Daržo laistymo sistemos. Jeigu greta namų arba toliau nuo jų auginate vaisius bei daržoves – tokiu atveju jų vešėjimui reikalingos ir daržo laistymo sistemos, kurios pritaikytos prie skirtingų augalų poreikių. Vėlgi, ieškant tinkamiausios sistemos būtina konsultacija su profesionalu, kuris įvertinęs  Jūsų poreikius gali pateikti rekomendacijas. Daržui skirtos vandens laistymo sistemos taip pat apima skirtingus komponentus, kurie pasirūpina automatiniu vandens tiekimu į reikalingas vietas: vamzdžiai, filtrai, sujungimai ir kitos laistymo sistemos dalys. Siekiant kokybės prekiaujama tik pripažintų gamintojų produkcija, kuri mėgstama ne tik dėl ilgaamžiškumo, tačiau ir puikios kainos: Irritrol, TORO, Graf ir kiti.

Gėlių laistymo sistemos. MAIDINA siūlomos laistymo sistemos yra pritaikytos ir gėlių poreikiams. Bene nerasite sodybos Lietuvoje, kurioje nevešėtų gražios gėlės: nuo dekoratyvinių iki laukinių. Vešėjimas, suprantama, yra neatsiejamas nuo tinkamos priežiūros, o ji prasideda nuo geros laistymo sistemos. Gėlėms taip pat dažniausiai pasirenkama automatinė sistema, kadangi ji padeda palaistyti gėlynus be jokio vargo. Pagal poreikius nustatomas reikalingos srovės intensyvumas. Pavyzdžiui, našlaitės yra jautresnės, tad jų laistymui reikalinga lengva srovė, o pinavijos sėkmingai „atlaiko“ kur kas intensyvesnę srovę.

Šiltnamio laistymo sistemos. Jeigu turite šiltnamį – tokiu atveju turite pasirūpinti ir geromis šiltnamio laistymo sistemomis, kurios prisidės prie to, kad birželio mėnesį galėtumėte valgyti pačias skaniausias, didžiausias ir raudoniausias uogas. Vėlgi, laistymo sistemų šiltnamyje pasirinkimas labai platus, priklausomai nuo to – ką auginate. Pavyzdžiui, laistymo sistemos braškėms orientuotos į lašelinį šaknų laistymą, tuo pačiu išvengiant lapų sušlapinimo, kadangi dėl per didelio šlapių lapų kiekio uogos gali pradėti pūti. Priešingai nei laistant agurkus, kurie taip pat dažnai auginami šiltnamiuose. Pomidorams šiltnamiuose naudojamas taškinis laistymas, kai drėkinamas būtent tas taškas, kuriame auga pats pomidoro augalas. Taigi, kartais naudinga įsigyti kelias skirtingas sistemas, kad šiltnamis būtų aprūpintas viskuo, ko gali reikėti skirtingiems sezonams.

Kiek kainuoja skirtingos laistymo sistemos?

Peržiūrėjus MAIDINA pasiūlą pamatysite, kad galima rasti ne tik labai daug skirtingomis funkcijomis pasižyminčių sistemų, tačiau ir labai daug įvairių kainų. Neturint patirties gali būti sunku suprasti, kodėl kaina skiriasi ir ar visada kaina lemia kokybę?

Dažniausiai kainos variacijos kinta priklausomai nuo įrangos funkcionalumo. Norime akcentuoti, kad MAIDINA prekiauja tik pačios geriausios kokybės produkcija, tad nepriklausomai nuo kainos – ji ilgaamžė. Tačiau, suprantama, skiriasi funkcionalumas. Vejos laistymo sistemos gali reikalauti daugiau dalių, priedų nei tos, kurios yra skirtos daržui. Vejai aprūpinti dažniausiai reikalinga automatinė sistema, kuri veiktų tam tikru grafiku, o tai vėl koreguotų kainą. Akivaizdu, kad kaina negali būti vienintelis kriterijus renkantis daržo laistymo sistemas. Visos, labiau kompleksiškos sistemos (vejai, ūkiui) parduodamos pagal individualius projektus, t. y. įvertinus ploto charakteristiką, pvz., nuolydžius, gėlynus, alpinariumus, trinkeles, augalus, namo kontūrą, specifinius kliento pageidavimus. Atsižvelgus į juos siūloma įranga.

Siūlome įvertinti tai, kad geros kokybės ir konkrečiam laistymui skirtos sistemos padeda sutaupyti daug vandens. Laistant augalus labai daug vandens praeina pro šalį taip ir nepasiekdami augalo šaknų. To rezultatas – nuvytęs augalas bei netikslingai išnaudotas vanduo. Vasaros metu vandens taupymas tampa ypač aktualus, tad tik geros daržo laistymo sistemos padės išvengti permokėjimo ir tuo pačiu pasirūpinti tinkamu augalų palaistymu.

Žemės ūkiui ir sodui skirtos vandens sistemos pirkimas internetu

Vejos laistymo sistemos pasirinkimas MAIDINA prekybos vietoje nereikalaus daug laiko, kadangi suklasifikavome pasirinkimą pagal tam tikrus kriterijus. Taip siekiame palengvinti paieškas ir garantuoti, kad rasite tai, ko Jums reikia. Užsakytas prekes pristatome iki pat Jūsų namų durų šiuose miestuose: Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Ukmergė, Alytus, Marijampolė, Šiauliai, Šakiai ir kituose, išskyrus Neringą. Dėl pristatymo ir pasirinkimo visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie Jums suteiks NEMOKAMĄ konsultaciją bei padės rasti tinkamiausią sistemą.

Reguliariai pristatome naujienas ir naujausias laistymo tendencijas, rašome straipsnius su patarimais kaip pasirinkti, įsirengti ir prižiūrėti sistemas, teikiame konsultacijas. Taip pat apdovanojame savo lojalius, internetu apsiperkančius klientus už kiekvieną pirkinį. Kartais skelbiame akcijas – siūlome sekti mūsų naujienas ir pamačius jums tinkamą pasiūlymą – susisiekti. Reguliariai pildome savo katalogą, siūlome savo klientams pačios geriausios kokybės inovacijas, kurios dar labiau palengvina sodo bei daržo laistymo darbus.

  • MAIDINA siūlo labai įvairią įrangą, tad kiekvienas ras tai, ko ieško.
  • Daržo laistymo sistemoms, kai perkamos kelios prekės, siūlomos komplektų nuolaidos (akcijos) internetu, kurios leis susitaupyti, tačiau džiaugtis puikia kokybe.
  • Užsakytos sistemos bus pristatytos iki pat Jūsų namų durų.
  • Būtent čia galite susipažinti su inovacijomis, kurios atsiranda rinkoje.
  • Siūlomos tiek atskiros vejos laistymo sistemos dalys, tiek sukomplektuoti rinkiniai. Pagal kiekvieno asmens poreikius, patogumą ir investuojamo laiko galimybes.
  • Jeigu turite klausimų – tokiu atveju aptarnaujantis personalas mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir padės rasti tai, ko ieškote. Juk pasirinkimas yra toks platus, o kas labiausiai tinka Jums?

Geros vejos laistymo sistemos pasirūpins, kad Jūsų sodas būtų gražus. Kokybiškos daržo laistymo sistemos leis jaustis ramiu, kad augalai visada bus „sotūs“. Rinkitės patikimą kokybę, kuri aptarnavo ne vieną tūkstantį klientų. Dar vienu patenkintu pirkėju galite būti ir Jūs!

Skaityti daugiau